تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تهران مدرن
  4. chevron_right
  5. تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران

در این مقاله قصد داریم به تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران بپردازیم ولی قبل از این در مورد پیشینه شرکت نیسان و خودروی ماکسیما بخوانید.

شرکت نیسان

تعمیرگاه ماکسیما در تهران

 

نیسان یک شرکت اتومبیل سازی محبوب ژاپنی است که از سال 1933 شروع به کار کرد. این شرکت در ابتدا داتسون را خریداری کرد و محصولات تحت این مارک را وارد بازار کرد. علاوه بر این ، در سال 1943 ، شرکت های خوشه ای گروه نیسان شروع به کار کردند و بخش خودروسازی شرکت نیسان راه اندازی شد. امروزه داتسون زیرمجموعه نیسان است و که خودروهای میان رده و ارزان قیمت تولید می کند.

ماکسیما

تعمیرگاه ماکسیما در تهران

 

نیسان ماکسیما یکی از محبوب ترین اتومبیل هایی است که سالهاست از تولید خارج شده است. به همین دلیل یافتن یک تعمیرکار معتبر و متخصص که بتواند مشکلات ماکسیما را به خوبی حل کند بسیار دشوار است. گیربکس و موتور دو قسمت مهم در هر خودرویی هستند.

به همین دلیل ، در این مقاله از خدمات تهران مدرن ، معتبرترین تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران را معرفی می کنیم و برخی از مشکلات رایج صاحبان ماکسیما و هزینه های هر یک را مرور می کنیم. در صورت بروز مشکل و نیاز به تعمیرات تخصصی، قطعاً به تعمیرگاه درجه یک ماکسیما نیاز خواهید داشت.

تهران مدرن تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران

 

تعمیرگاه مجاز ماکسیما

 

هر زمان که احساس کردید ماشین شما عملکرد عجیبی دارد ، باید قبل از بزرگ شدن مشکل آن را به تعمیرگاه مجاز ببرید. در این حالت استفاده از مکانیک خبره و تعمیرگاه مجاز که کلیه خدمات با ضمانت در آن انجام می شود ضروری است.

برخی تعمیرگاه ها به دلیل عدم آگاهی قادر به رفع کامل مشکلات و نقص خودرو نیستند و در اکثر موارد قسمت معیوب را با قسمت اصلی سالم جایگزین می کنند که هزینه های بیشتری را به دنبال خواهد داشت.
چالش دیگر تعمیرگاه ها کیفیت پایین خدمات است که باعث خرابی بیشتر خودرو می شود و دوباره هزینه های تعمیر را افزایش می دهد. علاوه بر این ، برخی تعمیرگاه ها از عدم آگاهی صاحبان خودرو بهره می برند و هزینه های گزافی را برای خدمات ارائه شده دریافت می کنند.

تعمیرگاه فوق تخصصی و مجاز ماکسیما در تهران

 

تعمیرگاه تخصصی ماکسیما در تهران

 

تهران مدرن، تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران شامل ویژگی های عالی در این تعمیرگاه از قبیل پشتیبانی خدمات مشتری، ضمانت ، شفافیت در هزینه ها ، استفاده از تعمیرکاران ماهر و مجرب ، تعویض قطعات با قطعات اصلی ، سرعت و کیفیت در ارائه خدمات برای صرفه جویی در وقت می باشد.

تعمیر موتور ماکسیما در تهران مدرن، تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران

همانطور که گفته شد موتور ماکسیما یک موتور 6 سیلندر و 24 سوپاپه و 3000 سی سی می باشد. در این تعمیرگاه تعمیرکاران از انواع خرابی موتور آگاه هستند و قادر هستند در کمترین زمان نوع نقص را تشخیص داده و با تجهیزات پیشرفته نقص را برطرف کنند.

خدمات صافکاری و نقاشی ماکسیما

 

خدمات صافکاری شامل صافکاری بی رنگ ، شاسی کشی با دستگاه ، تعمیر سپر ، بسته شدن گیت ها و همچنین خدمات نقاشی مانند مات کردن بدنه ، تغییر رنگ و کلیپر رنگ بدنه به صورت فابریک با استفاده از دستگاه های صاف کاری و نقاشی پیشرفته انجام می شود.

شاسی کشی اتومبیل توسط دستگاه الکترو هیدرولیک انجام می شود ، این دستگاه قادر است بدون ریختن رنگ بر روی ماشین شاسی خودرو را تعمیر کند، در حالی که عملیات صافکاری و پیچیدگی اکسل نیز توسط دستگاه انجام می شود.

در زمینه نقاشی اتومبیل، ساخت رنگ توسط مجهزترین دستگاه ها بر اساس کد رنگ و همچنین سال ساخت خودرو انجام می شود. خدمات صافکاری بخش های دوبله اتومبیل توسط ابزارهای تخصصی و همچنین صافکاری ترک خوردگی و پولیش ماشین توسط دستگاههای مکش، خش گیری و موم کشی انجام می شود.

تعمیرات فنی ماکسیما

تعمیرات بدنه نیسان ماکسیما ، سرویس انژکتور و شستشو ، تعمیرات محافظتی اضافی ، سرویس میزان گاز خودرو ، تعمیرات سیستم خنک کننده نیسان ماکسیما ، باتری سازی ، تنظیم باد ، آچارکشی ، چراغ خودرو و سرویس سیستم روشنایی ، تعمیرات کلاچ ماکسیما ، تعمیرات استارت ادواری ماکسیما، تعمیرات سیستم اگزوز ماکسیما ، تعمیرات سیستم تهویه مطبوع ماکسیما ،تعمیرات سیستم سوخت ماکسیما ، تعمیرات سیستم کنترل گاز نیسان ماکسیما از جمله خدمات قابل ارائه می باشد.

تعمیرگاه فوق حرفه ای و مجاز ماکسیما

تهران مدرن، تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران، این مجتمع فنی مفتخر است با به کارگیری نیروهای مجرب و آموزش دیده زیر نظر کارشناسان ارشد شرکت های بزرگ تعمیر خودرو ، قادر به ارائه خدماتی از قبیل سرویس دهی توسط دستگاه های تخصصی، تعمیر گیربکس ماکسیما، صافکاری و نقاشی ماکسیما، تعمیرات تخصصی و عیب یابی برق ماکسیما و سیستم کامپیوتر ماکسیما، نصب آپشن های اصلی، تعمیرات تودوزی ماکسیما و … می باشد.

تهران مدرن کلینیک تخصصی ماکسیما

تهران مدرن، کلینیک تخصصی ماکسیما شامل خدمات حرفه ای از جمله از بین بردن صدا و تنظیم تایر و تنظیم زوایای چرخ، رفع روغن ریزی جعبه فرمان، عیب یابی و تعمیر توربو، تعمیرات گیربکس موتور و اتوماتیک، تعمیرات تودوزی از جمله فرمان، انجام خدمات دوره ای مانند تعویض شمع و روغن گیربکس، تعویض ضد یخ، بازرسی چرخ ها، کامپیوتر گیربکس، کامپیوتر موتور، کامپیوتر بدنه، تشخیص و عیب یابی واحدهای مختلف اتومبیل، کیسه های هوا و قفل مرکزی و سایر خدمات می باشد.

انتخاب تعمیرگاه مجاز ماکسیما در تهران

انتخاب اشتباه  نه تنها به حل واقعی مشکل اتومبیل منجر نمی شود بلکه باعث افزایش هزینه ها نیز می شود. از آنجا که یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در تعمیرگاه های غیرمجاز مرتکب می شود، تعویض قطعات معیوب با قطعات جعلی است، این عمل خرابی کوتاه مدت خودرو شما را برطرف می کند و پس از مدت زمان کوتاهی، ماشین شما مجدداً دچار مشکل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست