تعمیرگاه ام وی ام

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تعمیرگاه ام وی ام

تعمیرگاه خودرو ام وی ام

مجموعه ی تهران مدرن تعمیرگاه بسیار خوب و بزرگی است که مجموعه ای از چند تعمیرگاه جیلی و ام وی ام و ماکسیما می باشد. بخش بزرگی از این تعمیرگاه را تعمیرگاه ام وی ام تشکیل داده است که کادری مجرب و حرفه ای در آن حضور دارند. برای تعمیر ماشین های ام وی ام جیلی و ماکسیما با ما همراه باشید. در ابتدا توسط این ویدیو با تعمیر تخصصی خودرو ام وی ام توسط کادر مجرب تهران مدرن در شرق تهران آشنا می شویم:

نمایندگی mvm

کمپانی mvm تنها مسئول فروش MVM می باشد و بخش عیب یابی خودرو ام وی ام به دست خریداران است. ماشین ام وی ام در قسمت های مختلف انژکتور و برق و همچنین بردهای الکترونیکی ممکن است دچار ایراداتی شود. معمولا برای برطرف کردن مشکلات و خرابی های قسمتهای ذکر شده نمایندگی قطعات ام وی ام اقدام به تعویض قطعات می کنند که برای دارنده خودرو مقرون به صرفه نیست ولی ما در تعمیرگاه مرکزی ام وی ام تعمیر انواع خودروهای ام وی ام را با قیمت های مقرون به صرفه انجام می دهیم.

ساعت کاری تعمیرگاه mvm ام وی ام در تهران

ساعت کاری
یک شنبه: 8:00 تا 20:00 شنبه: 8:00 تا 20:00
سه شنبه: 8:00 تا 20:00 دو شنبه: 8:00 تا 20:00
پنج شنبه: 8:00 تا 20:00 چهار شنبه: 8:00 تا 20:00
جمعه: تعطیل

تعمیرگاه ام وی ام

هزینه تعمیر موتور ام وی ام

هزینه های تعمیر موتور در انواع تعمیرگاه های تهران متفاوت است و به همین منظور است که قیمت MVM بر اساس انواع قطعات استفاده شده در ماشین ام وی ام و نوع موتور نصب شده بر روی آن متغیر می باشد.
انواع ام وی ام شاسی بلند و شاسی کوتاه هر کدام نوعی موتور دارند که تنظیمات خاص خود را دارد و عملکرد و کارکردی متفاوتی هم دارند.
چون ما نمی توانیم در این مطلب انواع موتور mvm را نام ببریم و خصوصیات هر کدام را اعلام کنیم در یک مقاله ای جداگانه به بررسی آن ها می پردازیم در آخر لازم است بدانید که در مکانیکی تهران مدرن، انواع عیب یابی و تعمیرات ام وی ام انجام می شود.

تعمیرات سیم کشی برق ام وی ام

در تهران مدرن خدماتی مانند ترمیم سیم کشی، تعویض سیم کشی، تعویض سوکت و یافتن برق دزدی و غیره به نحو احسنت انجام می شود و برای انواع تعمیرات مانند تعمیر گاز نخوردن ام وی ام ۱۱۰ ، تعمیر ریپ زدن ام وی ام ۱۱۰ ، تعمیر دل دل کردن mvm 110 ، باطری سازی mvm 110s ، تعمیرات ایسیو ، تعمیر یونیت ABS ، تعمیر ایربگ و غیره تنها کافیست به دنبال بهترین تعمیرگاه بگردید و به یک تعمیرگاه اعتماد کنید و تمام کارهای تعمیراتی ماشینتان را آن جا انجام دهید.
متاسفانه نصب غیر‌اصولی و اشتباه دزدگیر، سیستم‌ های صوتی، گرمکن ها و غیره و وصله پینه کردن سیم ها باعث بروز مشکلات برقی زیادی می شود.

تعمیرگاه اتومبیل ام وی ام

در مورد تمام وسایل نقلیه این موضوع صدق می کند که اگر از لوازم با کیفیت استفاده نشود قطعات به مشکل می خورند.
معمولاً برای رفع مشکلات و خرابی های قطعات، نمایندگی ها قطعاتی را که از نظر مالک خودرو مقرون به صرفه نیست جایگزین می کند.
اگر خرابی برای اتومبیل هایی مثل ام وی ام ماکسیما و جیلی پیش آمد مجموعه ی تهران مدرن اولین گروه تعمیراتی مدنظرتان باشد زیرا شامل چند تعمیرگاه ماکسیما جیلی و ام وی ام در شرق تهران می باشد.
خدمات مجموعه ما برای تعمیرات اتومبیل ام وی ام شامل موارد زیر می باشد:

 • تعمیرات تخصصی کامپیوتر خودروی ام وی ام
 • تعمیرات تخصصی کلیه تابلوهای الکترونیکی ام وی ام (پانل شیشه بالابر، ABS و کلیه تابلوهای الکترونیکی)
 • تعمیر و برنامه ریزی کیسه های هوا به صورت تخصصی و تنظیم مجدد یونیت های کیسه هوا ام وی ام (تعمیرگاه کیسه هوا – فایل کیسه هوا)
 • ریمپ ام وی ام برای افزایش شتاب و بهبود کارایی خودرو
 • تعمیر سیستم کنترل از راه دور و سوئیچ ام وی ام
 • بررسی صداهای غیرضروری در خودرو مانند صدای سقف و سانروف، داشبورد، نماها، ستون ها، عقب و …
  و به طور کلی، همه چیز مربوط به برق، ایزو و الکترونیک ماشین ام وی ام تخصص ماست.
تعمیرگاه ام وی ام

ما همواره سعی داریم در تعمیرگاه هایی مثل تعمیرگاه اتومبیل ام وی ام و جیلی و ماکسیما بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم اما از بابت قطعات اتومبیل های مدیران خودرو ، سایپا، ایران خودرو خیالمان راحت است که مقاوم هستند و دیر خراب می شوند.

خصوصیات تعمیرگاه خوب ام وی ام در تهران

 • فضا و تجهیزات کافی

ما، در تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه ام وی ام چند بالابر برقی سنگین داریم. همچنین فضایی را برای دفتر کار در نظر گرفته ایم که اگرچه لزوماً بزرگ نیست، اما جمع و جور و راحت است و کارکنان و مشتریان می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

 • نور طبیعی

دسترسی به نور طبیعی برای تعمیرکاران بسیار مهم و مفید می باشد. به ویژه هنگام بررسی زنگ زدگی در سیلندرها که ناشی از نشت سوخت و سایر مشکلات است که بدون نور طبیعی قابل تشخیص نمی باشد.
کوچک ترین ترک خوردگی یا خرابی شیلنگ ها، اگر تشخیص داده نشوند و از دید مکانیک ها پنهان بماند، می تواند صدمات جبران ناپذیری به موتور خودرو یا گیربکس وارد کند. از آن جا که وجود خرابی و نقص در قطعات فلزی خودرو در اکثر موارد با ظاهر آن ها قابل تشخیص نیست، بنابراین وجود نور طبیعی برای دیدن این قطعات کاملاً ضروری خواهد بود.
اما داشتن وسایل روشنایی کافی موضوعی است که در بسیاری از تعمیرگاه ها نادیده گرفته می شود که ما این شرایط را در تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه ماشین ام وی ام برای تعمیرکاران خود فراهم کرده ایم. مکانیک های باتجربه و ماهر بر داشتن نور طبیعی کافی تأکید دارند. بنظر شما چرا تهران مدرن بهترین تعمیرگاه ام وی ام شناخته شد؟ یکی از خصوصیات موجود در این مجموعه وجود دیوارهای سفید دولایه است.

 • دسترسی گسترده

علاوه بر همه این ها در تعمیرگاه ام وی ام ، فضای کافی برای قرار گرفتن خودروها روی چال وجود دارد و همچنین مشتریان با خودروهای خود می توانند به راحتی وارد تعمیرگاه شوند و خودروی خود را روی چال قرار دهند. چراکه فضای کافی برای ورود و خروج انواع اتومبیل ها فراهم می باشد.

 • سقف بلند و کف محکم

برای اینکه بتوانید بالابر برقی را در تعمیرگاه خود نصب کنید، ارتفاع تعمیرگاه باید از کف تا سقف حداقل 4 متر باشد. کف تعمیرگاه نیز باید حداقل 15 سانتی متر از بتن مسلح با میلگردهای فولادی باشد تا بتوان بر روی آن بالابر برقی سنگین نصب کرد و بدون اینکه به کف تعمیرگاه آسیب برسد وسایل نقلیه بزرگ و سنگین را از زمین بلند کرد که ما تمام این شرایط را در “تعمیرگاه ام وی ام”  در مجموعه تهران مدرن رعایت کرده ایم.

خصوصیات تعمیرکاران تعمیرگاه ام وی ام

 • تجربه بالا

تجربه چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی در کلاس ها و دوره ها آموخت. تجربه را فقط می توان به قول معروف با “خاک خوردن” به دست آورد. مکانیک های تعمیرگاه خودرو ام وی ام تجربه زیادی در برخورد با انواع اتومبیل ها از هاچ بک و سدان گرفته تا شاسی بلند که این تجربه در کیفیت کار آن ها تاثیر بسزایی دارد.

 • وجدان کاری و مسئولیت پذیری

مکانیک های (تعمیرگاه ام وی ام) بلافاصله پس از مراجعه مشتری آستین بالا زده و مشغول به کار می شوند. آن ها هرگز به این فکر نمی کنند که ممکن است دست و صورتشان چرب یا کثیف شود، زیرا این کار آن ها است و قبلاً هنگام پذیرش در کار، همه شرایط سخت را پذیرفته اند. مکانیک های تعمیرگاه ام وی ام از وجدان کاری و مسئولیت پذیری بالایی برخوردار هستند.

 • شناسایی سریع مشکل

مکانیک های تعمیرگاه ام وی ام به طور موثر و کارآمد از ابزارهای تشخیصی و عیب یابی برای یافتن نقص اتومبیل استفاده می کنند و قادر هستند با سرعت و در مدت زمان کوتاه ماشین را عیب یابی کرده و نقص اتومبیل را برطرف کنند. زیرا وقت مشتریان برای مجموعه تهران مدرن ارزشمند است.

 • خلاقیت و نوآوری

گاهی اوقات برخی از مشکلات خودروها نیاز به تعمیرات اساسی دارند که بسیار هزینه بر است، یک متخصص با یک راه حل نوآورانه می تواند نسبت به هزینه ی تخصیص داده شده، اتومبیل شما را تعمیر و سرویس کند. مکانیک های تعمیرگاه ماشین ام وی ام می توانند در برابر چنین مشکلاتی در زمینه ایمنی و مکانیک خودرو خلاق و نوآور باشند و با حسن نیت و خلاقیت در تعمیر یک قطعه، هزینه های مشتری را کاهش دهند.

ســوالات مـتداول

تعمیرگاه تخصصی ام وی ام

توصیه های تعمیرگاه ام وی ام

برای داشتن یک ماشین سالم، بهتر است نکات مربوط به روغن موتور خودرو را به دقت رعایت کنید:

 1. کیفیت لاستیک و تنظیم باد آن باعث کاهش بار اضافی وارده به موتور و به تعویق انداختن زمان تعویض روغن موتور می شود.
 2. نوع روغن موتور استفاده شده متناسب با نوع موتور خودرو باشد. در این حالت لازم است به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کرده و توصیه سازنده خودرو را در نظر بگیرید.
 3. مصرف کننده روغن موتور باید از استاندارد سطح کیفیت روغن موتور آگاهی کافی داشته باشد.
 4. برای جلوگیری از وارد شدن فشارهای اضافی به قطعات و همچنین بررسی وضعیت روغن موتور، لازم است موتور تنظیم شود.
 5. استفاده از روغن های تغلیظ شده تولید شده توسط تولیدکنندگان معتبر روی بسته بندی آن ها، مشخصات مربوطه از جمله سطح کیفیت و مسافت پیموده شده عملکرد مناسب درج شده است که شما را مطمعن می کند.
 6. شرایط کارکرد موتور مانند مقدار بار، زمان کارکرد، دما، رطوبت و سایر عوامل محیطی تأثیر مستقیمی بر کارایی و کیفیت روغن موتور دارند.
 7. تعویض به موقع فیلترهای روغن و هوا و همچنین شستشوی بدنه موتور باعث افزایش عمر روغن می شود.
 8. رنگ روغن موتور به تنهایی ملاک مناسبی برای تعیین کیفیت روغن موتور نیست.

تعمیرگاه تخصصی ام وی ام

فقط متخصصان می توانند تا حدی با بررسی ظاهری و با انجام آزمایشات مربوطه، در مورد کیفیت روغن موتور نظر دهند. مواد افزودنی مورد استفاده در روغن موتور معمولاً رنگ آن را تیره می کنند.

روغن موتور با کیفیت بالا به دلیل جذب تراشه های فلزی و به دلیل سایش قطعات روی یکدیگر، دوده حاصل از احتراق، گرد و غبار و سایر آلاینده ها تیره می شود.
اما تفاوت بین روغن های استفاده شده و نشده در شفافیت آن ها است، به طوری که روغن مناسب تا حدودی شفاف و کمی تیره است
اما روغن استفاده شده علاوه بر تیره بودن، کدر نیز می باشد و باعث تار شدن و سیاه شدن رنگ روغن موتور در حین کار می شود.

این نشانه کاهش کیفیت روغن نیست، بلکه نشانه عملکرد مناسب روغن در موتور و مصرف تدریجی مواد افزودنی روغن موتور است. بنابراین، رنگ سیاه روغن موتور نشانه آن نیست که زمان تغییر آن فرا رسیده است و حداکثر تا مسافت پیموده شده پیشنهادی خودروساز و شرکت روغن موتور، کارایی لازم را خواهد داشت.

بنابراین توصیه تعمیرگاه ام وی ام این است که، اگر بعد از مدتی رنگ روغن تغییر نکرد، این علائم عدم توانایی در انتقال ضایعات و رسوبات از کنار قطعات است و در نتیجه نامناسب است.

تعمیر گیربکس ام وی ام

بخشی از تعمیرات در حوزه ی تعمیر خودرو مربوط به تعمیرات تخصصی انواع گیربکس اتوماتیک ام وی ام ( ام وی ام 110، ام وی ام 550، ام وی ام x33, ام وی ام x22) می باشد این تعمیرات همراه با 12 ماه گارانتی گیربکس در مجموعه ی تهران مدرن عرضه می شود. هر سرویس گیربکس اتوماتیک باید حدودا بین 35000 تا 40000 کیلومتر انجام شود.

انواع خودروهای ام وی ام

شرکت mvm یا همان شرکت مدیران خودرو یک شرکت مونتاژ خودروی ایرانی می باشد که تاکنون خودروهای 110- 315 – x33 – x22 و…. را با برند MVM و خودروهایی نظیر تیگو 5 و آریزو5 نیز با برند چری در ایران عرضه ی بازار کرده است.

انواع MVM

ام وی ام 315 اچ ( MVM 315 )
ام وی ام 315 اچ ( MVM 315 )
ام وی ام 315 اچ ( MVM 315 )
ام وی ام 315 اچ ( MVM 315 )
ام وی ام 315 اچ ( MVM 315 )

دلیل لرزش و بد کارکردن موتور خودرو های ام وی ام

بد کارکردن و لرزش موتور خودرو به دلیل موارد زیر است.

  • عملکرد نامناسب ساسات اتوماتیک
  • فیلتر بنزین کثیف
  • عرق سر پیستون
  • کثیفی سنسور مپ
  • وجود آب در بنزین
  • کثیفی سوزن انژکتور
  • بررسی وایر شمع ها
  • مشکل در کویل
  • کثیفی شمع ها
  • حتی از تنظیم خارج شدن جزئی تسمه تایم
 • سیم کشی ام وی ام

  در تعمیرگاه تهران مدرن تعمیرات سیم کشی ام وی ام که شامل تعمیر سیم کشی، تعویض سیم، تعویض پریز برق و ردیابی برق مسروقه است،

  بصورت حرفه ای و با ضمانت کتبی انجام می شود.

  یکی از مواقعی که سیم کشی خودرو نیاز به تعمیر دارد، زمانی است که ماشین روشن نمی شود.

  متأسفانه، نصب نادرست دزدگیرها، سیستم های صوتی، بخاری های صندلی، کروز کنترل و سایر موارد متفرقه

  با سیم کشی اتومبیل تعمیر شده، می تواند مشکلات الکتریکی بسیاری را به خصوص در اتومبیل های امروزی ایجاد کند

  که کیلومتر ها سیم کشی و انواع مختلفی از کنترل یونیت ها و سنسورها را دارند.

   

نشت یابی کولر گازی ام وی ام

نشت یابی کولرهای گازی اتومبیل معمولاً در مواقعی انجام می شود که کولر گازی خودرو کارایی نداشته و توانایی خنک سازی فضای داخلی خودرو را ندارد. اگر کولر گازی را روشن کنید اما روشن نشود، یا به طور متناوب روشن و خاموش شود، یا صداهای غیر طبیعی بشنوید، باید عیب کار در خرابی قطعات کولر گازی را بررسی نمایید.

اما اگر کولر گازی اتومبیل را روشن کنید و تنها مشکل سرد نبودن باد خروجی را داشته باشد، پس باید شارژ گاز کولر گازی را چک کنید.

اصولاً باتری سازان، گاز کولر را شارژ می کنند. هر تعمیرکاری که تصمیم به شارژ مجدد کولر اتومبیل بگیرد ممکن است از آن ها بخواهد کولر گازی اتومبیل شما را از نظر نشت گاز بررسی کند. نشت گاز کولر به معنای یافتن مکانی است که پوسیده، شکسته یا سوراخ شده باشد و در نتیجه، گاز سرد خارج شده و مانع از کارایی مفید کولر می شود.

تجهیزات استاندارد تعمیرگاه ام وی ام

در این قسمت با تجهیزات استاندارد و مورد استفاده تعمیرگاه تهران مدرن آشنا می شوید:

هرگز برای خرید بالابر ارزان قیمت و بی کیفیت وسوسه نشوید. متوسط عمر بالابر ارزان قیمت دو سال است و با ایجاد برخی تغییرات و تعمیرات و سرویس می توان آن را تا یک یا دو سال دیگر افزایش داد. علاوه بر این، بالابر ارزان قیمت بسیار خطرناک است و در صورت خراب شدن بخشی از آن، قطعات یدکی برای جایگزینی آنها در دسترس نخواهد بود.

نوع بالابر نیز بسیار مهم خواهد بود، زیرا این امر به میزان تعمیراتی که انجام می دهید بستگی دارد. اما بالابر باید حداقل دارای دو پایه نگهدارنده باشد یا کاملاً روی زمین باشد.
در تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه ام وی ام تمام سعی خود را می کنیم تا تمام خدمات به بهترین شکل انجام شود.

تعمیرگاه ام وی ام

مشکلات عمده ام وی ام

به طور کلی جعبه ‎دنده ‎های اتوماتیک مشکلات زیادی به وجود می آورند و ماشین های ام وی هم از این موضوع مستثناء نیستند مشکلات احتمالی این موضوع شامل
1- تراز سطح مایع و نشتی آن از جعبه‌ دنده
2- گرمایش بیش از حد
3- لغزش گیربکس
4- خرابی اجزای الکتریکی
5- قفل شدگی شیفتر دنده و غیره می باشد.
شاید زیاد دیده باشید که ام وی ام 530 به خرابی خورده باشد، از جمله ایردات فنی MVM 530 مربوط به نرمی بیش از حد سیستم فنربندی آن می باشد و دلیل این موضوع وجود سیستم تعلیق در چرخ‌ های جلو از نوع مک فرسون و در چرخ‌ های عقب اتصالات چندگانه است.

تعمیرگاه ام وی ام در شرق تهران

ابزارآلات تعمیرگاه

لامپ های دستی، ابزارآلات بادی، سینی های روغن گرد، سینی های خنک کننده مایع و … نیز در تعمیرگاه موجود است.

تجهیزات دیگری برای این کار مورد نیاز است، از جمله دستگاه تست سیستم خنک کننده، دستگاه ساده خم کن لوله، مته پایه دار، تجهیزات بادی،

دستگاه تراش، کمپرسور، دستگاه اتوماتیک تعویض لاستیک، دستگاه تنظیم کننده‌ ی لاستیک، میکرومتر، دستگاه تنظیم موتور،

دینامومتر، محلول تمیز کننده انژکتور، کپسول آتش نشانی، پمپ تخلیه روغن، شیلنگ بلند، گیره اندازه گیری مدرج، فشارسنج،

مولتی متر، عینک مخصوص و جعبه‌ ی کمک‌ های اولیه می باشد که ما، در تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه ام وی ام مجموعه کاملی از ابزارهای اشاره شده را داریم.

تعمیرگاه mvm x33

عیب یابی خودرو ام وی ام

تعمیر موتور ام وی ام

تعمیرگاه مرکزی ام وی ام

نوبت دهی مدیران خودرو

امداد خودرو ام وی ام

تعمیرگاه ام وی ام

تعمیرگاه مدیران خودرو شرق تهران

آموزش تعمیرات ام وی ام

ســوالات پــرتـکـرار مـردم

ام وی ام بخیریم یا نه ؟

قبل از بازدید از نمایندگی ها، تمام اطلاعات لازم در مورد ماشین ام وی ام را جمع آوری کنید و بعد از نتیجه گیری کلی به یک هدف نهایی فکر کنید و برای همان خودرو اطلاعات کسب کنید.
ام وی ام یکی از خودروهای قیمت مناسب بازار است که بیشترین متقاضیان آن خانم ها می باشند.
سیستم فنی این خودرو با کیفیت و پرقدرت عمل می کند و لازم است بدانید که ام وی ام مدل های بسیار زیادی دارد.

ام وی ام جدید بهتره یا قدیم ؟

ام وی ام جدید به دلیل طراحی جدید و تازه ای که داشته هنوز مشکلاتی مانند ورود صدای موتور به داخل اتاق را دارد و هنوز راه حلی برای این مشکل پیدا نشده است.
یکی دیگر از مشکلات ام وی ام جدید کوچک بودن صندق عقب آن است که این موضوع باعث شده این خودرو یک خودروی شهری باشد و مناسب خانواده های پرجمعیت نیست.

برای خرید ام وی ام به چه نکاتی توجه کنیم ؟

شما می دانید هنگام خرید خودرو به چه نکاتی باید دقت کنید؟ شما باید بدانید چه می‌ خواهید و انعطاف پذیر باشید و لیستی از اتومبیل های مورد نظرتان را بنویسید.
تخفیف ‌های آنلاین پیدا کنید و از روش های سنتی کم تر استفاده کنید سعی کنید آنلاین به دنبال ماشین بگردید.

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • زهرا عابدی
  خرداد 13, 1400 12:30 ب.ظ

  من از خدماتتون راضی بودم واقعا توی این حوزه عالی عمل میکنید.
  من به همسرم هم شما رو معرفی کردم

  پاسخ
  • تهران مدرن
   خرداد 13, 1400 12:32 ب.ظ

   خیلی خیلی خوشحالیم از این بابت و خداروشکر می کنیم که ما انتخاب شماییم
   در خدمت شما هستیم شماره تماس ما 09124064697

   پاسخ
 • اعظم خردمند
  خرداد 14, 1400 2:46 ب.ظ

  سلام وقتتون بخیر یسوال داشتم. ام وی ام 110 s دارم و چند ماه پیش ماشینمو بردم یه تعمیرگاه ام وی ام توی شمال تهران حالا آدرسشو نمیگم تعمیر موتور کردن برام ولی الان دوباره موتور ماشین ام بد کار میکنه از کجا باید بفهمم کدوم تعمیرگاه ماشین ام وی ام خوبه؟ با این هزینه های بالا نمیتونم به هیچ تعمیرگاهی اعتماد کنم راهکار بهم بدید.

  پاسخ
  • تهران مدرن
   خرداد 14, 1400 9:11 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   برای شناسایی تعمیرگاه ها به خصوص تعمیرگاه ام وی ام که خودروی حساسی هم هست می بایست از عملکرد کارکنان اون تعمیرگاه و ابزار تعمیر مورد استفاده و کارکنان آن اطمینان حاصل کنید. تهران مدرن یک تعمیرگاه شرق تهران است که به تعمیر حرفه ای معروف می باشد.
   اگر به بررسی خدمات نیاز دارید با ما تماس بگیرید و نوبت خود را برای چکاپ و مشاوره رایگان رزرو کنید.
   09124064697

   پاسخ
 • علیرضا افکار
  خرداد 18, 1400 10:59 ق.ظ

  سلام به مجموعه تهران مدرن
  یک سوال تخصصی در رابطه با ام وی ام دارم. بنظر شما مکانیک ها ام وی ام 110 خوبه یا mvm 110s ?

  پاسخ
  • تهران مدرن
   خرداد 19, 1400 9:40 ق.ظ

   سلام این سوال شما در مورد تفاوت های ماشین های 110 و 110s ام وی ام نیاز به توضیحات حضوری دارد چون هر کدوم از یک منظر برتری داره اما اگر توضیحات کلی لازم دارید به مجله سایتمون (مجله تهران مدرن) سربزنید.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست