تعمیرگاه جیلی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تعمیرگاه جیلی

تعمیرگاه جیلی ( Geely)

هولدینگ خودروی جیلی یک شرکت خودروسازی چینی است که پس از بی‌وای‌دی، چری و گریت وال، چهارمین شرکت بزرگ خودروسازی خصوصی چین است. مالک شرکت خودروسازی جیلی، گروه هولدینگ جیلی است که ساخت خودرو را از سال ۱۹۸۶ در شهر تایژو استان چجیانگ آغاز کرد. در سال ۲۰۰۵، جیلی وارد فهرست بورس اوراق بهادار هنگ کنگ شد. در ابتدای کار لازم است بدانید که مجموعه ی تهران مدرن بخش های مختلف تعمیرگاهی مانند تعمیرگاه ام وی ام ، جیلی و ماکسیما دارد.

خودروهای کمپانی جیلی در قسمتهای مختلف انژکتور و ایسیو و برق و همچنین بردهای الکترونیکی ممکن است دچار ایراداتی شود. معمولا برای برطرف کردن مشکلات و خرابی های قسمتهای ذکر شده نمایندگی اقدام به تعویض قطعات می کنند که برای دارنده خودرو مقرون به صرفه نیست ولی ما در تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی این خدمات را با قیمت های مقرون به صرفه انجام می دهیم.

تعمیرگاه جیلی

معرفی تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی

تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی با ارائه خدمات عالی در زمینه تعمیرات قطعات مختلف در خدمت شماست. انتظاراتی که از تعمیرگاه تخصصی خودرو به ذهن همه می رسد در واقع امکان عیب یابی نقص های مختلف است.

توجه داشته باشید که ایرادات و نقایص خودروی شما با توجه به مدل مربوطه، حتما آن را به تعمیرکار و افراد ماهر در این زمینه بسپارید. رفع ایرادات اتومبیل به بهره مندی از تخصص های خاص و پیشرفته ترین فناوری ها و دانش کافی نیاز دارد که هر یک از قطعات موجود در مدل های مختلف خودروهای جیلی پیچیدگی های خاص خود را دارد و ممکن است سپردن به افراد کم تجربه زیان آور باشد و به قسمت های دیگر خودرو آسیب برساند.

پس از مراجعه مشتری به تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی، در اولین گام ، همکاران و کارمندان متخصص ما با ارزیابی و انجام آزمایشات مختلف ، نقص و مشکل را شناسایی کرده و برآورد هزینه های حدودی را به شما اطلاع می دهند. برای اطمینان از مناسب بودن قیمت های اعلام شده می توانید از سایر تعمیرکارها نرخ بگیرید.

مواردی که باید در انتخاب “تعمیرگاه جیلی” به آن ها توجه کنید:

 • دسترسی آسان
 • تعمیرکار متخصص
 • هزینه های درخواستی
 • خدمات ارائه شده
 • پشتیبانی
خودروهای جیلی

با انتخاب (تعمیرگاه جیلی) مناسب، می توانید از سلامت اتومبیل خود کاملاً مطمئن باشید و به نگرانی های ناشی از مشکلات پایان دهید. از طرف دیگر، وقتی همیشه به یک تعمیرگاه تخصصی جیلی مراجعه می کنید، تعمیرکاران در آن مرکز شناخت کافی از اتومبیل شما خواهند داشت و همین امر باعث می شود تا زمان عیب یابی آسان شود.

هرگز سرویس دوره ای را به تأخیر نیندازید زیرا این ها عواملی هستند که می توانند تهدیدی برای عمر مفید خودروی شما باشند. اجزای اتومبیل به طور مداوم و وابسته کار می کنند و اگر نقص در یک قسمت برطرف نشود ، قسمت دیگر نیز عملکرد خود را از دست می دهد.
معمولاً در یک یا چند مراجعه به تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی، می توانید به راحتی اعتماد کافی به سرویس های انجام شده را به دست آورید و آن را با موارد مشابه مقایسه کنید.

تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی خدمات گسترده ای را در زمینه تعمیر قطعات مختلف این خودرو را ارائه می دهد. البته در این زمینه باید به تعمیرگاه هایی که هزینه های بسیار کم اعلام می کنند مشکوک شد، زیرا اگر فرد تجربه کافی نداشته باشد، نمی تواند مشکل را به طور دقیق درک کند. وجود مشکل و نقص در اتومبیل خود را جدی بگیرید زیرا آسیب هایی که ممکن است ایجاد شود گاهی جبران ناپذیر هستند.

تعمیرگاه جیلی

سیستم برق خودروهای جیلی

یکی از مهمترین قسمتهای هر اتومبیل سیستم الکتریکی و منبع تغذیه آن است که در آن نقش اصلی را باتری ماشین بازی می کند. سوخت موتور توسط سیستم الکتریکی اتومبیل مشتعل می شود و اتومبیل توسط سیستم الکتریکی روشن می شود.

تمام قسمتهای مهم اتومبیل از طریق برق تأمین می شوند که توسط باتری ایجاد می شود، بنابراین اگر مشکلی در سیستم الکتریکی اتومبیل وجود داشته باشد، قطعاً مشکل جدی خواهد داشت.
از جمله اجزای مهم سیستم الکتریکی اتومبیل، مدارهای اصلی الکتریکی اتومبیل ها می توان به مدار شارژ، مدار جرقه و مدار روشنایی اشاره کرد و علاوه بر مدارهای اصلی در بیشتر اتومبیل ها ، مدارهای فرعی مانند مدار بوق، مدار استارت، برف پاک کن و… می باشد.
تعمیرکاران تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی تمام مشکلات برقی خودروهای جیلی را شناسایی و برطرف می کنند.

انواع موتور اتومبیل های جیلی

 • موتورهای دارای سیستم توربوشارژر

قسمت توربوشارژر مانند کمپرسور است که باعث افزایش قدرت مکش هوای ورودی توسط موتور خودرو می شود و باعث احتراق بهتر سوخت می شود و در نتیجه قدرت موتور افزایش می یابد. این قسمت سیستم جرقه زنی و نوع احتراق را بهبود می بخشد و این باعث افزایش بازده حجمی موتور می شود.

تفاوت این دو جز در منبع انرژی آنهاست، زیرا سوپرشارژرها به صورت مکانیکی توسط میل لنگ دارای کمربند یا زنجیر تغذیه می شوند، در حالی که توربوشارژرها توسط توربینی تأمین می شوند که توسط جریان هوای اگزوز هدایت می شود و یا در بعضی از مدل ها انرژی خود را از موتورهای الکتریکی می گیرند.

رضایت شما عزیزان ، هدف اصلی تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن در تعمیرگاه جیلی است، به همین دلیل همکاران و کادر متخصص ما در تلاشند مناسب ترین راه حل را اتخاذ کنند که این امر باعث کاهش هزینه ها و اقدامات تعمیر و سرویس در کمترین زمان می شود.

 • موتور انژکتور

این سیستم یکی از روش های سوخت گیری مجدد موتورهای احتراق داخلی است که در آن سوخت توسط پمپ مکانیکی یا الکتریکی با فشار وارد لوله های سوخت و ریل های سوخت از طریق انژکتورهایی می شود که به نوعی شیر پشت دریچه هوا محسوب می شوند یا در داخل سیلندرها به صورت پودر تزریق می شود که مخلوطی از هوا و سوخت برای احتراق در موتور و تولید انرژی است.

 • موتورهای دارای سوپرشارژ

یکی از روش های کم هزینه و مناسب برای افزایش قدرت یا بازده موتورهای اتومبیل ، استفاده از حجم بهتر هوای ورودی است که توسط توربوشارژرها و سوپرشارژرها امکان پذیر است. سوپرشارژر قطعه ای است که فشار هوای مکش را به بالاتر از فشار اتمسفر می رساند و توربوشارژرها عملکرد مشابهی دارند.

هزینه تعمیر خودروی جیلی

هزینه تعمیر خودروی جیلی می تواند به موارد مختلفی مرتبط باشد و اینطور نیست که ما بتوانیم در همین مقاله تمام موارد را به شما عزیزان بگوییم و به همین خاطر بهتر است قبل از هر کاری با بخش پشتیبانی سایت تماس بگیرید یا به شکل حضوری تشریف بیاورید.اما این مورد را در نظر داشته باشید که تعمیر این خودرو کار چندان راحتی نیست و نیاز به تخصص و مهارت بالایی خواهد داشت و به همین دلیل به هیچ عنوان نباید آن را به دست افراد غیر حرفه ای و ناشی بسپارید.چرا که در صورت آسیب دیدن لوازم جانبی,هزینه بیشتری برای شما به وجود می آورد و ارزش ریسک کردن را ندارد.

اما در کلینیک تهران مدرن با داشتن تیمی حرفه ای و سالها تجربه در زمینه تعمیر ماشین های مختلف,می توانیم ضمانت بالاترین کیفیت و بهترین قیمت را به شما بدهیم و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست.

مشکلات عمده ماشین های جیلی

خب قبل از اینکه بخواهید خودروی خودتان را نزد ما بیاورید تا به شکل کامل آن را بررسی کنیم,بهتر است با عمده ترین مشکلات خودروی اصلی جیلی یعنی امگرند 7 آشنا شوید.در حال حاظر برند جیلی یکی از محبوب ترین های چین به حساب می آید که به کشورهای مختلفی از جمله بریتانیا و عراق هم صادر می شود از این رو می توانیم بگوییم که خودروی با کیفیتی است.

اما یکی از اصلی ترین نکاتی که می توانیم در رابطه با این خودرو در نظر داشته باشیم این است که قیمت قطعات و هزینه تعمیر آن به نسبت بقیه خودروها بالا بوده و دلیلش هم کمیاب بودن قطعات است.همین موضوع باعث شده است که قطعا و تعمیرکار حرفه ای برای این خودرو در شهرستان ها پیدا نشود و صاحبین خودرو مجبور باشند تا تهران بیایند.

مشکل دیگری که می توانیم به آن اشاره داشته باشیم,سیستم ضعیف ترمز است که به مرور زمان ضعیف تر هم می شود و تعمیر آن کار به نسبت زمانبری خواهد بود.برای مثال سیستم ترمزی ABS و EBD عادی و بدون آپشن های جدید مانند تعلیق و ترمز کمکی باعث شده است که ارزش خرید این خودرو پایین بیاید و از آن طرف ایمنی بالایی نداشته باشد.

ســوالات پــرتـکـرار مـردم

قیمت اتومبیل جیلی امروز چنده؟

برای اطلاع از قیمت انواع مختلف خودرو جیلی بدون رنگ، رنگ خورده، صفر، کارکرده و غیره لیست قیمت خودروها در داخل سایت را مطالعه کنید.

خصوصیات موتور خودرو جیلی چیست؟

حجم موتور : ۱۷۹۲ cc
موقعیت موتور : جلو
سیلندر : ۴
تعداد سوپاپ : ۱۶
اسب بخار : ۶۲۰۰/۱۳۸
گشتاور : ۴۰۰۰/۱۷۲

جیلی ماشین خوبیه؟ ماشین جیلی بخریم؟

اگر بخواهیم مبنای خوب یا بد بودن خودرو را بر مشخصات پایه بنا کنیم باید گفت که ویژگی‌ های موتور این خودرو به این صورت است که ۴ سیلندر دارد و از جمله خصوصیات جانبی این اتومبیل باید به داشتن ۶ ایربگ همراه با ترمز ABS روشن و خاموش شدن اتوماتیک نور چراغ ها گیربکس ۵ دنده دستی و ۶ دنده اتوماتیک اشاره کرد.

ابعاد و وزن جیلی چقدر هست؟

طول این خودرو: ۴۶۳۵ mm
عرض ماشین: ۱۷۸۹ mm
ارتفاع اتومبیل: ۱۴۷۰ mm
وزن خودرو: ۱۲۸۰ – ۱۳۱۰ kg
سایز تایر: ۲۱۵/۵۵R۱۶

2 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • ساناز بیگی
  خرداد 25, 1400 9:05 ق.ظ

  سلام وقتتون بخیر
  من ام وی ام 110 اس دارم میخواستم بدونم شما چکاپ اولیه خودرو صفر هم دارید؟ گارانتی قبول می کنید؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست