بهترین تعمیرگاه های خودرو ام وی ام در تهران

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. تعمیرگاه خودرو در تهران
 4. chevron_right
 5. بهترین تعمیرگاه های خودرو ام وی ام در تهران

بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران

تعمیرگاه ام وی ام در تهران

تعمیرگاه ام وی ام در تهران

طبق مطالعات انجام شده ، فضای مناسب برای هر جای پارک در بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران 70/3 × 20/7 متر و فاصله مورد نیاز با وسیله نقلیه بعدی 80/1 متر ، فاصله تا میز کار 1.50 متر و حداکثر ارتفاع برای قرار دادن وسایل ارتفاع 1.90 متری است.
به گفته تهران مدرن ، افرادی که در تعمیرگاه ها کار می کنند روزانه در معرض آسیب جدی قرار می گیرند ، برخی از این آسیب ها عبارتند از:

 • آلودگی هوا
 • آلودگی صوتی
 • محل کار کثیف
 • استفاده از آلاینده های شیمیایی

موارد استاندارد در بهترین تعمیرگاه ها

بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران

بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران

 

طبق مقررات آلمان ، هنگام طراحی بهترین تعمیرگاه موارد زیر باید در نظر گرفته شود:

 • طرح چیدمان جانمایی تعمیرگاه
 • ارتفاعات استاندارد
 • میز کار
 • ابزار کار

در فضای تعمیرگاه ، باید از نظر فضای مورد نیاز شرایطی را ایجاد کنیم تا مراجعه کنندگان فضای مناسبی برای پارک وسایل نقلیه که برای تعمیر مراجعه کرده اند داشته باشند. .

طرح چیدمان جانمایی تعمیرگاه

بهترین تعمیرگاه ماکسیما در تهران

بهترین تعمیرگاه ماکسیما در تهران

انتخاب بهترین مکان برای تاسیس تعمیرگاه اصلی ترین مسئله است که به بهبود فضای کار و احساس راحتی تعمیرکاران در محل کار کمک می کند.

میز کار

میزها باید به گونه ای طراحی شوند که امکان کار نشسته و ایستاده وجود داشته باشد.
عرض میز نباید از 80 سانتی متر کمتر باشد. برای افزایش کارایی کار ، تعمیرگاه ترجیحاً باید در فضایی واقع شود که به نور طبیعی مانند پنجره دسترسی داشته باشد و از فضای بیرونی نمایی داشته باشد.
در کنار میز کار باید صندلی برای نشستن وجود داشته باشد که شرایط تنظیم ارتفاع و دستیابی به شکل ایده آل و استاندارد را داشته باشد.

ابزار کار

برای تعمیر وسایل نقلیه ام وی ام به ابزارهایی مانند آچار ، پمپ هوا ، دستگاه عیب یاب و … نیاز دارید.
محل قرارگیری این ابزار باید به گونه ای باشد که تعمیرکار در کمترین فاصله و با کمترین انرژی به چنین تجهیزاتی دسترسی داشته باشد.

روشنایی

از آنجا که بیش از 80٪ اطلاعات ما توسط چشم دریافت می شود ، بنابراین بررسی نور فضای کار بسیار مفید است و هر تعمیرگاه باید شرایط زیر را داشته باشد:

 1. استفاده از لامپهای بیش از 300 لوکس در سالن اصلی
 2. استفاده از لامپ 40 تا 150 لوکس در چاله سرویس
 3. لامپ مورد استفاده در سالن اتاق نباید بیشتر از نور اصلی سالن باشد.

رنگ

استفاده از رنگ علاوه بر شاد و جذاب کردن فضا برای افراد شاغل در محل کار ، بهترین روش برای طبقه بندی فضا است.
در اینجا رنگ های مورد استفاده در استاندارد اروپا ، به ویژه در آلمان وجود دارد.
یک محیط تعمیر زیبا طراحی شده باعث آرامش خاطر تعمیرکاران و رونق تجارت می شود.

ویژگی های بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران

داشتن اتومبیل امروزه یکی از دغدغه هاست و می توان گفت یکی از مهمترین ابزاری است که افراد را به خود وابسته کرده است. ممکن است مواردی پیش آمده باشد که اتومبیل شما با مشکلی روبرو شده باشد و مجبور شوید چند روز بدون ماشین جابجا شوید.

در حالی که ماشین در تعمیرگاه است ، ماشین برای شما مهم شده و زندگی شما را تحت تأثیر قرار می دهد. این عوارض شامل ناراحتی ، خستگی و هزینه های اضافی متحمل مالک خودرو است.

ممکن است به تعمیرگاه بروید و پس از تعمیر و دریافت ماشین خود متوجه شوید که مشکل قبلی هنوز وجود دارد و برطرف نشده است. در این موارد باید دوباره به تعمیرگاه بروید و همان مسیر را طی کنید و حتی هزینه های قبلی را پرداخت کنید.
از این روز به دارندگان خودروهای ام وی ام توصیه می شود برای تعمیر اتومبیل خود به تعمیرگاه های تخصصی مراجعه کنند. زیرا تعمیر خودروهای ام وی ام به تخصص و دانش بیشتری نسبت به خودروهای ایرانی نیاز دارد.
از این رو گروه تهران مدرن با هدف تعمیر این خودروها و ارائه خدمات پس از فروش خودروهای خارجی فعالیت خود را به عنوان یکی از بهترین تعمیرگاه های تخصصی خودروهای ام وی ام آغاز کرد.

 1. استفاده از متخصصان و مهندسان واجد شرایط ، مجرب و آموزش دیده
 2. سرعت کار با دقت بسیار زیاد
 3. خدمات ارائه شده توسط تعمیرگاه را تضمین می کند و کارت ضمانت می دهد

مشخصات یک مکانیک در بهترین تعمیرگاه ام وی ام در تهران

مهارت برقراری ارتباط موثر

یک مکانیک باید فن ارتباط و احترام به مشتری را داشته باشد. اگر تعمیرکار اتومبیل شما علاوه بر کیفیت کار ، نگرش خوبی نیز دارد ، برای دفعه بعدی به او مراجعه خواهید کرد و بدون شک این مکانیک را به اطرافیان معرفی خواهید کرد. اما اگر مکانیک بی تاب باشد ، با مشتری بد صحبت کند و رفتار بدی با او داشته باشد ، در این صورت آنها تمام مشتریان وفادار خود را از دست می دهند.

علاوه بر این ، یک مکانیک واجد شرایط باید بتواند جزئیات خاص قطعات خودرو و ایرادات را با زبانی رسا ، ساده و قابل درک برای مشتریان توضیح دهد و از استفاده از کلمات یا اصطلاحات تخصصی خودداری کند.

مهارت های فنی

یک مکانیک باتجربه از اجزا و ساختار انواع مختلف وسایل نقلیه آگاه است و توانایی عیب یابی صحیح وسایل نقلیه و همچنین کار با ابزارهای مختلف را دارد. یک مکانیک باتجربه می داند که یک اشتباه جزئی در هر قسمت از خودرو می تواند منجر به تصادف شود و صدمات جبران ناپذیری وارد کند. این کار باید با دقت ، تمرکز و حساسیت بالایی کار تعمیر خودکار را انجام دهد.

امکان تشخیص سریع مشکل

امروزه شغل بسیاری از افراد با استفاده از اتومبیل آنها است و ماشین منبع درآمد آنهاست ، بنابراین نمی توانند وقت زیادی را برای تعمیر خودروی خود صرف کنند. در اینجاست که توانایی تشخیص صحیح و سریع مسئله آنقدر مهم می شود که مکانیک باید بتواند ماشین را تعمیر و در مدت زمان کوتاهی به مشتری تحویل دهد.

توانایی مدیریت

یک مکانیک می تواند در موقعیت های خاص و پیش بینی نشده باشد ، بنابراین باید بتواند از پس بحران برآید. یک مکانیک حرفه ای می تواند در شرایط حاد خونسردی خود را حفظ کند ، شرایط را کنترل کند و در بهترین حالت خود کار کند ، در غیر این صورت در شرایط عادی همه می توانند عملکرد خوبی داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست