تعمیرگاه مجاز ام وی ام در تهران

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تهران مدرن
  4. chevron_right
  5. تعمیرگاه مجاز ام وی ام در تهران

توصیه های تعمیرگاه تهران مدرن در تعمیرگاه مجاز ام وی ام در تهران

تعمیرگاه ام وی ام

تعمیرگاه ام وی ام

مراجعه به نمایندگی

تعمیرگاه مجاز ام وی ام

تعمیرگاه مجاز ام وی ام

بعضی اوقات برای حل یک مشکل ساده ماشین خود را به تعمیرکار نشان می دهید و از او می خواهید ماشین را تعمیر کند. اما در بعضی مواقع تعمیرکار ما دروغگو است و پیشنهاد می کند برای تعمیر ماشین به نمایندگی مراجعه کنید. واقعیت این است که به احتمال زیاد اتومبیل شما اصلاً به نمایندگی نیاز ندارد و در یک گاراژ ساده و ارزان تعمیر می شود.

این بدان معناست که تعمیرکار با نمایندگی هماهنگ است و می خواهد با کمک نمایندگی شما را سر کیسه کند. فریب این سادگی ها را نخورید و از مراجعه به نمایندگی خودداری کنید. زیرا مراجعه به نمایندگی به معنای پرداخت هزینه های زیاد برای خواهد بود.
با مراجعه به تعمیرگاه تهران مدرن، تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران تمام سعی خود را می کنیم تا تمام مشکلات خودروی شما را بدون مراجعه به نمایندگی برطرف کنیم.

مشکل ترمز خودرو

 

تعمیرگاه ام وی ام

تعمیرگاه ام وی ام

 

گاهی اوقات تعمیرکار هر کاری می کند تا بتواند پول اضافه ای دریافت کند ولی نمی تواند و چاره ای جز ورود به بحث ایمنی خودرو و ترساندن شما نمی یابد. به این ترتیب ، تعمیرکار به شما می گوید که ترمزها به درستی کار نمی کنند و شما در معرض خطر هستید.

این کلمات باعث می شود که از ترس چیزی غیر واقعی دست به جیب شوید وخرج کنید.
البته ، گاهی اوقات تعمیرکاران ما حق دارند و ترمزها نیز مشکل دارند. اما برای حل این مشکل کافی است مقدار کمی هزینه کنید و با خیالی آسوده به جاده بروید. اما تعمیرکارانی وجود دارند که شما را برای تعویض و تعمیر قطعاتی مانند؛ دیسک ترمز ، لنت ترمز و … کل سیستم ترمز ماشین تعویض می کنند.

پس حواس خود را جمع کنید و پول خود را بی حساب و کتاب هدر ندهید. اگر واقعاً مشکلی وجود دارد ؛ برای فرار از چنگال تعمیرکارهای دروغگو به تعمیرگاه های مختلف بروید و نظر آنها را جویا شوید.
برای با خبر از شدن نرخ ها می توانید به تعمیرگاه تهران مدرن، تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران مراجعه کرده و از مشکل خودروی خود را بگویید و نرخ دقیق را بدست آورید.

اتومبیل خود را طبق دفترچه راهنما سرویس کنید

تعمیرگاه ام وی ام

تعمیرگاه ام وی ام

این یکی از متداول ترین انواع تعمیرات است و اکثر تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران این خدمات را ارائه می دهند. اگر طبق دفترچه راهنمای سرویس خودرو، در واقع باید هزینه بیشتری پرداخت کنید و حتما به تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران مراجعه کنید.

روغن سینتتیک

برخی از تعمیرکاران توصیه می کنند که به جای روغنهای معمولی از روغنهای سینتتیک استفاده کنید. آنها ادعا می کنند که این باعث بهبود عملکرد ماشین شما و محافظت از ماشین شما می شود.

اما واقعیت این است که علی رغم پیشنهاد برخی از متخصصان خودرو برای استفاده از روغن های سینتتیک برای اتومبیل های مختلف نیازی به استفاده از روغن های مصنوعی نیست و این فقط یک نیرنگ برای تخلیه جیب شماست. روغن های سینتتیک از روغن های معمولی گران ترند.

سرویس فصلی اتومبیل در تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران

تعمیرگاه مجاز ام وی ام

تعمیرگاه مجاز ام وی ام

خدمات رایج دیگر تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران این است که با تغییر فصلی مانند تابستان و زمستان ، باید برخی از قسمت های اتومبیل خود را تعویض کنید که این یک کار هوشمندانه است.
به عنوان مثال ، یک تعمیرکار خودرو از عدم دانش شما سو استفاده می کند و شما را مجبور به تعویض آب رادیاتور و حتی ضد یخ می کند. با این حال ، ضد یخ و آب رادیاتور بسته به عملکرد و مقدار آنها تعویض شده اند و هیچ ارتباطی با فصول مختلف ندارند.

جدا از این ، باید توجه داشت که امروزه بسیاری از اتومبیل های جدید و مدرن به سیستم خنک کننده مدرنی مجهز شده اند و ممکن است برای مدت طولانی نیازی به تعویض ضد یخ نداشته نباشند.

تعویض قطعات خاص در کیلومترهای خاص

این یک خدمات ساده و در عین حال پیچیده و پرهزینه است. وقتی که 40 هزار کیلومتر با ماشین خود طی کردید؛ باید قطعاتی مانند تسمه تایم ، هرزگرد و غیره را تعمیر یا تعویض کنید. با این وجود ، اگر از قطعات اورجینال با کیفیت اتومبیل خود استفاده کنید؛ دیگر نیازی به این کار نیست و شما می توانید بیشتر با ماشین مسافت بیش تری را طی کنید و دیر به دیر هزینه کنید.

بعضی کارها را شما نمی بینید

بعضی اوقات به تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران مراجعه می کنید و اتومبیل خود را به او می سپارید و به هر دلیلی کنار ماشین خود نمی مانید یا نحوه تعمیر آن را نمی بینید. شاید این امر تعمیرکار اتومبیل شما را حریص کند که به دروغ به شما بگوید کارهایی را انجام داده است که شما نمی بینید اما در واقع او برای ماشین شما کم کاری انجام داده است یا هیچ کاری نکرده و با این ترفند می خواهد جیب شما را بدون هیچ زحمتی خالی کند اما در این شرایط به اندازه تعمیرکار باهوش باشید و از او بپرسید چه کاری انجام داده است و اتومبیل خود را آزمایش کنید و اگر قطعات آن را جایگزین کرده است.

حتماً قطعات معیوب خود را که تعویض کرده است درخواست کنید. با انجام این کار ، از جزئیات اقدامات تعمیرکار و در صورت وجود دروغ مطلع خواهید شد.
البته باید این نکته را نیز متذکر شویم که تعمیرکاران اغلب کارهایی را انجام می دهند که شما نمی توانید ببینید و کاملاً درست است. اما بعضی از آنها وقتی سادگی شما را می بینند؛ بدون اینکه کار خاص و پیچیده و با یک دروغ ساده انجام دهند و پول زیادی از شما می گیرند.
ما، در تهران مدرن، تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران تمام قطعاتی که تعویض می کنیم را با فاکتور به مشتری ارائه می دهیم تا شک و گمانی پیش نیاید.

کار کردن با یک تعمیرکار

بعضی اوقات برخی از فروشندگان و تعمیرکاران اتومبیل از قراردادهای خود استفاده می کنند و پیشنهاد می کنند شما را مجبور کنند فقط ماشین خود را برای تعمیر به آنها بسپارید.

این موضوع زمینه ی دروغ پردازی های آینده را فراهم می کند و احتمالاً شرایط خوبی را برای نمایندگی ها و تعمیرکاران اتومبیل فراهم می کند تا جیب شما را خالی کنند.
این قراردادها و تعمیر ماشین شما توسط یک تعمیرکار ممکن است بسیار خوب و مفید به نظر برسد. اما به خاطر داشته باشید که خرابی های کوچک احتمالاً توسط تعمیرکاران بزرگ جلوه داده شده و شما باید هزینه زیادی بپردازید.
تمام تعمیرکاران تعمیرگاه تهران مدرن، تمعیرگاه مجاز ام وی ام در تهران با انصاف هستند و به فکر جیب مشتری هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست