گیربکس اتوماتیک

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. گیربکس
  4. chevron_right
  5. گیربکس اتوماتیک

تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک تهران مدرن

تعمیرگاه تهران مدرن در شرق تهران، یکی از مجهزترین مراکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک در پایتخت به شمار میرود. در صورتی گیربکس اتومات خودروی شما دچار مشکل شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناس ما پس از انجام بررسی های اولیه، زمان دقیق برای حضور در تعمیرگاه را به شما اعلام کند.

تماس با سرپرست تعمیرگاه

تعمیرگاه تهران مدرن با بیش از ۲۰ سال سابقه، پذیرای خودرو های بسیاری برای تعمیر گیربکس های دستی و اتوماتیک بوده است. تعمیرات گیربکس اتوماتیک نیازمند دقت، مهارت و دانش بسیار بالایی از مکانیک خودرو است. این موضوع به این خاطر است که ساختار این گیربکس ها نسبت به گیربکس های دستی پیچیده تر بوده و تعمیر آنها کاری حساس است. از طرفی دیگر تکنولوژی بکار رفته در آنها باعث پیچیدگی بیشتر آنها شده و از همین بابت هزینه تعمیر آنها بیشتر از یک گیربکس دستی است. تعمیرگاه تهران مدرن با گردهم آوردن بهترین تعمیرکاران و متخصصان گیربکس اتوماتیک در یک مجموعه در تلاش است تا بهترین خدمات و سرویس دهی را به صاحبان خودرو های اتومات ارائه کند. علاوه بر این تمامی قطعات و خدمات ارائه شده توسط مجموعه ما شامل گارانتی بوده تا خیال مشتری از بابت درست شدن گیربکس خود راحت باشد. در صورتی که پس از تعمیرات گیربکس شما همچنان دچار ایراد باشد، تعمیر مجدد آن بدون دریافت ریالی هزینه صورت میگیرد.

در صورتی که گیربکس اتوماتیک خودروی شما دچار نقص یا ایرادی شده است یا احساس میکنید که گیربکس به صورت عادی کار نمیکند، با کارشناس تعمیرات ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست