کارواش خودرو -تهران مدرن

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. کارواش
  4. chevron_right
  5. کارواش خودرو -تهران مدرن

کارواش شرق تهران

اتومبیل های ما یکی از کاربردی ترین وسیله هایی هستند که ما روزانه از آنها استفاده می کنیم. همین امر سبب میشود که آنها زود به زود کثیف شوند. با توجه به زندگی های آپارتمانی این روزها دیگر مثل گذشته نمی توانیم برای شستشوی ماشین مان از پارکینگ منزل که جزء مشاعات ست استفاده کنیم. لذا پیدا کردن بهترین کارواش تهران (تهران مدرن ) یا بطور کلی بهترین کارواش در شهر خودتان از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است.
اگر شما بتوانید یک کارواش خوب پیدا کنید که کلیه انتظارات شما را از شستشوی ماشین تان برآورده سازد آنگاه می توانید با خیالی راحت ماشین خود را به این کارواش سپرده و سپس خودرویی تمیز و پاکیزه تحویل بگیرید. هر کارواش ماشین خدمات متعدد و متنوعی برای مشتریان خود عرضه می کند که از جمله آنها می توانیم به صفرشویی، بخارشویی خودرو، موتور شویی، توشویی ماشین، شستشوی اتومبیل، کارواش نانو بخار، پولیش ماشین، سرامیک خودرو و همچنین واکس بدنه خودرو اشاره کنیم. در این مطلب قصد داریم در مورد این خدمات ارائه شده در کارواش ها به صحبت بپردازیم و همچنین ویژگی های یک کارواش خوب را با هم بررسی کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید.

چه ویژگی هایی برای بهترین کارواش تهران مطرح می شوند؟

خودروهای شما با توجه به ارزش مادی بالایی که دارند یک دارایی ارزشمند محسوب می شوند. لذا می بایست برای نگهداری درست آنها تلاش کرد و مراقبت های درستی از آنها به عمل آورد. یکی از این مراقبت ها را می توان تمیز نگه داشتن ماشین چه از نظر ظاهری و چه از نظر موتوری و شستشوی اتومبیل با بهترین روش ممکن عنوان کرد. برای این کار کارواش ها بهترین انتخاب ممکن هستند. برای این که بتوانیم بهترین کارواش تهران (تهران مدرن ) را برای شستشوی ماشین هایمان پیدا کنیم بهتر است به برخی ویژگی ها و مشخصه ها برای آن دقت کنیم و آنها را مورد بررسی قرار دهیم. در زیر تعدادی از مهمترین این ویژگی ها را با هم میبینیم:
1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان
2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب
3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای
4. قیمت منصفانه
در ادامه به بررسی هر یک از این مشخصه هایی که برای یک کارواش ماشین خوب مطرح می شوند می پردازیم، با ما همراه باشید.

1. ارائه خدمات متنوع و متعدد برای مشتریان (تهران مدرن )

نخستین مورد از ویژگی های یک کارواش خوب را می توان در اختیار داشتن خدمات متنوع و متعدد برای شستشوی اتومبیل به شمار آورد. این خدمات می بایست به گونه ای باشند که فرد مراجعه کننده بتواند تمامی نیازهای خود به یک کارواش خوب را در اختیار داشته و دیگر نیازی به مراجعه به مکان دیگر برای دریافت خدمات دیگر نباشد.
همچنین این خدمات ارائه شده همگی می بایست در بالاترین سطح کیفی برای جذب مشتری ارائه شوند و بتوانند رضایت وی را در بر داشته باشند. یکی از خدمات اصلی کارواش ها را می توان روشویی خودروها عنوان کرد. این کار می بایست به گونه ای انجام شود که کوچکترین آسیبی به بدنه و رنگ اتومبیل مورد نظر وارد نشود و پس از شستشو خودرو تمیز و در عین حال بدون هیچ گونه ایرادی آماده تحویل به مشتری باشد. از جمله اصلی ترین و مهمترین خدماتی که یک کارواش می بایست حتما آنها را داشته باشد می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
1. صفرشویی
2. بخارشویی خودرو
3. توشویی ماشین
4. موتورشویی
5. سرامیک خودرو
6. پولیش ماشین
7. کارواش نانو بخار
8. واکس بدنه خودرو
در ادامه به شرح هر یک از این خدمات به شکل کاملا مختصر می پردازیم.

صفرشویی

یکی از خدماتی که در یک کارواش باید حتما وجود داشته باشد صفرشویی است. در این خدمات کلیه قطعه های اتومبیل شما اعم از داخلی و خارجی کاملا دقیق و به وسیله مواد شوینده خاص مورد شستشو قرار می گیرند. صندلی ها، سقف خودرو، داشبورد، رودری های اتومبیل، لاستیک ها، موتور و … همگی قطعه هایی هستند که در این خدمات شسته می شوند. این خدمات می تواند به دو صورت خشک و تر انجام شود و در نهایت هم خودروی شما بدون هیچ گونه رطوبتی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

بخارشویی خودرو

خدمت دیگری که در کارواش ماشین تهران مدرن صورت می گیرد بخارشویی خودرو ها است که در کارواش های بخر انجام میشود. اگر به دنبال شستشوی داخلی خودروی خود هستید و تایم کوتاهی هم در اختیار دارید و نگران هستید که ممکن است قطعه ها و بخش های شسته شده به خوبی خشک نشوند آنگاه بهترین گزینه موجود برای شما استفاده از خدمات بخارشویی است. این نوع از خدمات عموما برای توشویی ماشین مورد استفاده قرار می گیرد و با توجه به درصد رطوبت کمی که در پایان کار باقی می ماند برای موقعیت هایی که زمان کافی ندارید کاملا ایده آل است.

توشویی ماشین

یکی از خدمات همیشه مطرح برای کارواش ها توشویی ماشین است. در این خدمات همانطور که از نام آن هم مشخص است کلیه بخش های داخلی خودروی شما کاملا نظافت شده و تمیز می شوند. قطعا می دانید که به دلیل استفاده مکرر از بخش داخلی خودرو آلودگی ها و همچنین کثیفی های زیادی بر روی سطح داخلی آن ایجاد میشود. لذا توشویی یکی از خدماتی است که همیشه مورد نیاز بوده و کارواش ها می بایست همیشه این خدمات را با بهترین سطح کیفی در اختیار مشتریان و مراجعه کنندگان خود قرار دهند

موتورشویی

موتور خودرو یکی از مهمترین بخش های آن است که لازم است همیشه تمیز و به دور از آلودگی ها باشد. به همین دلیل هم یکی از خدمات مهم در کارواش ها همین موتورشویی اتومبیل هاست. با این کار علاوه بر این که امکان خرابی و آسیب دیدگی موتو خودروتان کمتر می شود، همچنین می تواند پروسه عیب یابی را هم ساده تر کند. فرآیند شستشوی موتور اتومبیل ها می تواند به روش های گوناگونی انجام شود. استفاده از شستشوی معمولی، استفاده از بخار خشک و .. از جمله روش هایی است که برای شستشو و تمیز کردن موتور خودروها مورد استفاده قرار می گیرد.

سرامیک خودرو

یکی از خدماتی که در بهترین کارواش تهران مدرن به مشتریان عرضه می شود خدمات سرامیک خودرو است. در این روش از یک پلیمر مایع به عنوان پوشش برای بدنه استفاده می شود و سبب ایجاد یک لایه محافظ بر روی بدنه خودرو خواهد شد. با این کار دیگر رنگ بدنه خودروی شما دچار آسیب نشده و حتی کثیف هم نمیشود. یعنی گرد و غبار و آلودگی روی آن نمی نشیند. علاوه بر این پوشش سرامیک بدنه را ضد آب هم می کند و از رنگ بدنه خودرو شما در برابر پرتوهای ماورا بنفش نور خورشید، درجه حرارت بالا و گرمای زیاد، ایجاد خراش بر روی آن، تاثیرات مواد شیمیایی و … به خوبی محافظت می کند.

پولیش ماشین

مورد بعدی از خدماتی که عموما کارواش های خوب در اختیار مشتریان خود قرار می دهند پولیش ماشین است. اگر می خواهید از رنگ بدنه اتومبیل خود به خوب محافظت کنید و خط و خش هایی که بر روی بدنه ایجاد شده اند را رفع کنید پولیش یک گزینه مناسب به شمار می آید. علاوه بر رفع آسیب ها و ایرادات موجود بر روی بدنه، پولیش زدن بدنه خودرو می تواند آن را کاملا براق و درخشان کند. نکته ای که در مورد این کار وجود دارد این است که انجام مکرر آن نه تنها خوب نیست بلکه می تواند سبب آسیب رسیدن به بدنه ماشین و رنگ آن هم شود.

کارواش نانو بخار

یکی از بهترین خدماتی که هر کارواش می تواند برای مشتریان خود فراهم آورد کارواش نانو بخار هستند. این کارواش ها تلفیقی از کارواش بخار و مواد نانو هستند که می توانند تمیزی بیشتری را برای خودرو به ارمغان آورده و همچنین بازدهی را به خوبی افزایش می دهند. با کمک این نوع از کارواش شستشوی خودرو بهتر و باکیفیت تر انجام میشود و راندمان کاری هم افزایش پیدا می کند.

واکس بدنه خودرو

واکس بدنه خودرو هم مانند پولیش زدن آن یکی از خدماتی است که در راستای محافظت از بدنه و تمیزی و درخشندگی آن مورد استفاده قرار می گیرد. به کمک واکس خودرو در قسمت بدنه شما می توانید رنگ خودروتان را در برابر پرتوهای مضر فرابنفش به خوبی حفظ کنید و از کمرنگ شدن و در مواردی حتی از بین رفتن این رنگ هم به راحتی پیشگیری کنید. این خدمات همچنین از زنگ زدن بدنه هم پیشگیری میکند و جلوی آسیب هایی نظیر خوردگی آن را می گیرد.

2. بهره گیری از تجهیزات و امکانات با سطح کیفی بالا و مناسب

پس از اطلاع از خدماتی که می بایست به وسیله بهترین کارواش ها ارائه شود نوبت به دومین مشخصه یک کارواش حرفه ای می رسد که در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات باکیفیت و به روز است. هنگام تهیه تجهیزات برای کارواش خود می بایست حتما به این موضوع دقت کنید که مواد و یا دستگاه هایی را تهیه کنید که بالاترین سطح کیفی را داشته و سبب آسیب رسیدن به خودروها نشود.
انواع مختلف تجهیزات مانند کارواش های نانو، کارواش های بخار، کارواش های متحرک و ثابت، کارواش هایی که از آب با فشار بالا استفاده می کنند، کارواش های خودکار و … را می توانید تهیه کرده و بسته به نیاز خود و خودروهایی که به شما مراجعه می کنند مورد استفاده قرار دهید. مشتریان شما قطعا پیش از هر اقدامی در مورد دستگاه هایی که در اختیار دارید سوال می پرسند و شما می بایست قادر باشید از پس انتظارات و خواسته های آن بر بیایید.

3. استفاده از کارکنان مجرب و حرفه ای

اگر می خواهید بهترین کارواش تهران را انتخاب کنید حتما به کارکنان آن دقت ویژه ای داشته باشید. در صورتی که کارواشی برای ارائه خدمات به مشتریان خود از کارکنان حرفه ای و باتجربه استفاده کند آنگاه ریسک آسیب رسیدن به خودروی شما بسیار پایین می آید و در عین حال میت وانید مطمئن باشید خدماتی را دریافت می کنید که بالاترین سطح کیفی را خواهند داشت. کارکنان با تجربه و آموزش دیده میتوانند از دستگاه ها و تجهیزات و مواد به درستی استفاده کنند و از هرگونه آسیب به خودرو پیشگیری کند.
در مقابل استفاده از خدمات کارواش های آماتور و مبتدی می تواند ریسک آسیب رسیدن به خودروتان را افزایش دهد چرا که عموما کارکنان آنها در استفاده از تجهیزات حرفه ای نشده اند و ممکن است با کارهایی که انجام می دهند سبب آسیب رسیدن به ماشین شما شوند. پس هنگام انتخاب کارواش حتما به سابقه آن دقت کنید و از مهارت و تجربه کارکنان آن اطمینان خاطر حاصل کنید و سپس خودروتان را در اختیارشان قرار دهید. خصوصا در مواردی مانند واکس، پولیش، سرامیک کردن و … که مستقیما با بدنه و رنگ خودرو طرف هستیم و یا در موتورشویی که امکان آسیب رسیدن به کوتور وجود دارد حتما خودروتان را به دستان مطمئنی بسپارید.

4. قیمت منصفانه

و در نهایت آخرین پارامتری که می تواند یک کارواش خوب را از سایر کاوراش ها متمایز کند ارائه قیمت هایی منصفانه و براساس تعرفه های مصوب و از پیش تعیین شده است. قطعا قیمتی که برای بهترین کارواش تهران مدرن مطرح می شود با نرخ گذاری که برای کارواش های شهرستان ها است متفاوت خواهد بود.
همچنین موضوع دیگری که بر روی قیمت تاثیر می گذارد نوع خدمات ارائه شده است. برای مثال این که کارواش نانو را انتخاب کنید یا کارواش اتوماتیک یا بخواهید از خدمات کارواش فشار قوی استفاده کند هر یک تعرفه های خاص خود را داشته و بر روی هزینه نهایی که می بایست پرداخت کنید تاثیر می گذارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که کارواش را نباید صرفا به دلیل قیمت مناسب آن انتخاب و یا برای گران بودن هزینه های آن رد کرد.
می بایست کیفیت خدمات ارائه شده و تجهیزاتی که کارواش های مورد نظر عرضه می کنند را به همراه مهارت و تجربه کارکنان آنها مورد بررسی قرار داد و سپس بهترین انتخاب ممکن را انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست