صافکاری ماشین برلیانس – تهران مدرن

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صافکاری
  4. chevron_right
  5. صافکاری ماشین برلیانس – تهران مدرن

صافکاری ماشین برلیانس

در سال های اخیر ماشین های ساخت چین در کشورمان تنوع زیادی پیدا کرده است. در ادامه این مقاله به صافکاری ماشین برلیانس می پردازیم.

صافکاری بدون رنگ

در زمانی که بدنه خودر دچار آسیب و رنگ بری شده باشد ، صافکار و نقاش حرفه ای آن را به وضعیت اولیه باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با شناخت ابزار موجود می توان به نتایج خیلی بهتری دست پیدا کرد.

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی از برخورد تگرگ به بدنه اتومبیل می شود را PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد.

این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری PDR به عنوان صافکاری بدون رنگ شناخته می شود.

این نوع از صافکاری ماشین برلیانس بدون رنگ با دستگاه روشی است که در آن با دقت بسیار بالای اپراتور از ریزش رنگ بدنه خودرو جلوگیری می شود و تا زمانی که رنگ دست نخورده باشد می شود از صافکاری بدون رنگ استفاده نمود.

در مورد مزایا از صافکاری ماشین برلیانس بدون رنگ می توان گفت که در این زمینه قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند. در زمان خرید و فروش مجدد خودرو قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت ماشین نمی شود.

از طرفی در صافکاری ماشین برلیانس بدون رنگ معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

در تصادفات رانندگی بسته به میزان خساراتی که به ماشین وارد شده است صاحب خودرو تصمیم می گیرد تا قطعه آسیب دیده را به صورت کامل تعویض و یا با استفاده از مهارت خود آن را ترمیم کند.

صافکاری ماشین برلیانس

صافکاری ماشین برلیانس به شما کمک می کند تا به صورت تخصصی و با استفاده از جدیدترین دستگاه های دیجیتالی رنگ خودرو را تشخیص دهید تا از سلامت خودرو خود مطمئن شوید.

بسیاری از خودروهای موجود دارای آسیب هایی می باشند که فروشنده سعی دارد تا آن ها را از دید شما مخفی نگه دارد و فقط یک کارشناس مجرب می تواند این مشکلات را شناسایی و بررسی کند.

تعداد لایه ها و نوع بدنه ماشین های خارجی درآن ها متفاوت می باشند. برای ساخت ماشین ها از آلیاژ سبک آلومینیوم در بدنه استفاده می شود.

این نوع از جنس بدنه نیازمند صافکاری با دستگاه و ابزار صافکاری دقیقی می باشد. خودرو خارجی با افزایش قیمت امروزه یکی از سرمایه های مهم برای مردم محسوب می شوند.

صافکاری آنلاین ، سایت تخصصی صافکاری بدون رنگ خودرو می باشد که با سابقه درخشان در زمینه صافکاری ماشین برلیانس و تعمیرات ماشین خدمات خود را به تمام دارندگان خودرو ها ارائه می دهد.

هم چنین انواع خدمات خودرویی نظیر صافکاری بی رنگ ، تگرگ زدگی ماشین و صافکاری ماشین برلیانس در این مجموعه ارائه می شود. این مجموعه با استفاده از پرنسل ماهر و مجرب سعی دارد خدمات خود را با کیفیت بیش تر برای مشتریان عزیز ارائه دهد.

در این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصین مجرب و ماهر خودرو استفاده می شود که کاملا آثار تگرگ زدگی ماشین را رفع می کنند.صاف

برای اطلاعات بیش تر در زمینه مشکلات خودرو می توانید به سایت تهران مدرن شرق تهران مراجعه نمائید و مشکلات خودرو خود را با آن ها در میان بگذارید تا به شما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست