سانروف چیست؟

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. تجهیزات ام وی ام
  4. chevron_right
  5. سانروف چیست؟

سانروف چیست؟

سانروف سقفی از جنس متفاوت نسبت به جنس بدنه است که یک سوم مساحت کلی سقف خودرو را شامل می شود.
سقف سانروف در دو مدل دستی و برقی موجود است که مدل دستی سانروف خیلی وقت است که منسوخ شده است اما مدل برقی هنوز در بازار موجود می باشد.
تا به حال اسم مونروف را شنیده اید؟ در حقیقت مونروف نوع خاصی از سانروف است در چند سال قبل به سانروف های شیشه ای داخلی و برقی، مونروف می گفتند.

انواع سانروف

انواع سانروف ها بر اساس نوع ساخت و تکنولوژی های به کار رفته در آن ها متفاوت می باشند. سانروف ها انواع مختلفی دارند که شامل موارد زیر است.

سانروف پاپ آپ (Pop-Up)

ساختار این سانروف به شکلی است که به راحتی شما این بخش را از روی سقف خودرو کنار می زنید و از فضای بیرون استفاده می کنید، از سوی دیگر می توانید با ایجاد زاویه ی مشخص کمی هوا را به داخل هدایت کنید.

تعمیرگاه ام وی ام تهران مدرن بهترین تعمیرگاه خودرو تهران

سانروف پانورامیک (Panoramic)

این نوع از سانروف ها جدیدا اختراع شده است که از دو پنل شیشه ای بزرگ تشکیل می شوند و سرنشینان جلو و عقب کاملا جداگانه می توانند از آن استفاده کنند.

تعمیر انواع خودرو در تهران مدرن

سانروف جمع شونده (Folding)

در این مدل از سانروف پنل شیشه ای بین لایه های تزئینات سقف قرار می گیرد و شما می توانید از این بخش از سقف شیشه ای را کنار بزنید و از ورود هوا لذت ببرید.

تعمیرگاه انواع ام وی ام

جدیدترین سانروف در ام وی ام

برای اولین بار در گذشت سال های طولانی عرضه ام وی ام 315 در کشور، خودرو +315 مجهز به سانروف شده است که این آپشن علاوه بر ایجاد امکان مشاهده و لذت از آسمان بالای سر و نور خورشید، امکان تهویه سریع هوای داخل خودرو را نیز فراهم می کند.
مجموعه ی تهران مدرن برای بروز بودن تعمیرات خود در بخش تعمیرگاه ام وی ام بخش جدید و کاملا اختصاصی برای سانروف ایجاد کرده است تا مشکلات انواع سانروف ام وی ام را خودش حل کند.

سانروف داخلی (In-Built)

این مدل از سانروف ها به سمت داخل خودرو باز می شوند و قدیم از جنس بدنه خودرو بودند اما امروزه از جنس شیشه ساخته می شوند و بسیار مقاوم هستند.

سانروف اسپویلر (Spoiler)

این نوع سانروف می تواند زاویه ی مناسبی با ورود هوا ایجاد کند و تا حدودی به سمت عقب حرکت کند.

تعمیر انواع سانروف در تعمیرگاه ام وی ام

تعمیر انواع سانروف در تعمیرگاه ام وی ام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست