تعمیر صافکاری – تهران مدرن

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. صافکاری
  4. chevron_right
  5. تعمیر صافکاری – تهران مدرن

صافکاری و نقاشی خودرو

صافکاری و نقاشی ماشین با وجود مراکز تعمیر حرفه ای مانند تهران مدرن به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود.

صافکاری و نقاشی در محل و همچنین صافکاری نقاشی ارزان، صافکاری بدون رنگ و می‌توان گفت تمام خدمات مربوطه در رابطه با صافکاری و نقاشی انواع ماشین ها به بهترین شکل ممکن با وجود مراکز تعمیر معتبری مانند مرکز تعمیرات تهران مدرن قابل انجام است.

با توجه به اینکه تهران مدرن دارای یک تیم فوق العاده حرفه ای و ورزیده است به همین دلیل کیفیت کاری که در این مجموعه انجام می‌شود فوق العاده بالا بوده و به همین دلیل مورد توجه مشتریان از سراسر ایران قرار گرفته است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که به دنبال صافکاری ارزان و یا نقاشی ارزان ماشین با کیفیت فوق العاده بالا هستید یا می خواهید انجام تمام تعمیرات ماشین را به یک مجموعه متخصص و حرفه ای بسپارید

در این حالت تهران مدرن می تواند بهترین و مناسب ترین گزینه برای انجام تمام تعمیرات و خدمات مربوط به ماشین باشد.
صافکاری و نقاشی تهران مدرن

صافکاری و نقاشی

صافکاری و نقاشی خودرو یکی از فرایند های مهم و تاثیر گذار در زیبایی خودرو است. صافکاری خودرو اگر به صورت درست و مناسب انجام نشود می تواند سبب خرابی بخش های داخلی خودرو شود چرا که موتور و بخش های اصلی جلوبندی خودرو در زیر کاپوت قرار دارند و در صورتی که کاپوت خودرو آسیب ببیند تنها راه حل جلوگیری از خرابی بخش های داخلی خودرو صافکاری اصولی است. تهران مدرن مرکز تخصصی صافکاری و نقاشی انواع خودرو های خارجی در ایران است تمامی خدمات مربوط به خودرو های خارجی در این مرکز توسط افراد متخصص و به کمک جدیدترین ابزار و تجهیزات انجام می شوند.

صافکاری و نقاشی خودرو به روش هایم ختلفی با توجه به نوع خودرو و آلیاژ به کار رفته در خودرو انجام می شوند، هر کدام از این روش ها به تخصص و دانش خاصی نیاز دارند، هدف اصلی در صافکاری خودرو این است که به توان مشکل ایجاد شده در بدنه ی خودرو را تا جای ممکن بدون اینکه نیاز به رنگ کردن دوباره بدنه ی خودرو باشد رفع کرد.

یکی از بخش هایی از خودرو که در زمان تصادفات بیشترین آسیب را می بیند کاپوت خودرو است، کاپوت در اصطلاح عامیانه به رخ اصلی ماشین گفته می شود و اهمیت زیادی دارد، اگر کاپوت خودرو دچار فرورفتگی شود و یا خراشی بر روی آن بیفتد صافکاری خودرو بهترین راه حل است.

در خودرو بخش هایی وجود دارند که در اصطلاح صافکاری به آن ها دوبل گفته می شود، این قسمت ها به بخش هایی گفته می شود که دارای دو لایه هستند، صافکاری کردن این بخش ها یکی از سخت ترین انواع صافکاری و نقاشی در خودرو است که حتما باید توسط افراد متخصص انجام شود.

رنگ خودرو رنگی است که بر روی خودروها برای اهداف حفاظتی و زیبایی خودرو به کار برده می شود، رنگ خودرو رنگی متمایز است و باید با توجه به آلیاژ به کار رفته در بدنه ی خودرو از بین رنگ های موجود انتخاب شود. این امر تنها توسط افراد متخصص امکان پذیر است.

رنگ آمیزی خودرو فرآیندی است که شامل عملیات بعدی با رنگ آمیزی بدنه خودرو می باشد: آماده سازی خودرو برای رنگ (تمیز کردن، بتونه کاری، بتونه کاری)، رنگ آمیزی بدنه خودرو ، درها، کاپوت و سایر جزئیات، سنگ زنی و پرداخت بدنه خودرو. کیفیت رنگ خودرو بستگی به آماده سازی و اقدامات درست یک نقاش خودرو دارد. برای دستیابی به یک نتیجه مثبت و باکیفیت، باید به فناوری رنگ آمیزی خودرو پایبند بود. انتخاب زیادی از رنگ ها و لاک ها وجود دارد که استفاده صحیح از آنها باعث می شود تا سال ها بدنه را حفظ کنید.

آماده کردن ماشین برای رنگ

تمیز کردن بدنه خودرو

سپس سطح بدنه خودرو را از آلودگی و زنگ زدگی کاملا تمیز کنید. آماده سازی سطح بدنه خودرو مرحله بسیار مهمی است، زیرا یک منطقه تعمیر نادرست آماده شده می تواند منجر به عواقب نامطلوبی مانند تراشه، چکه رنگ و انتقال رنگ قابل مشاهده شود.

پرایمر بدنه خودرو

به طوری که سطح رنگ خودرو بادوام بوده و رنگ محکم و به مدت طولانی ثابت بماند، سطح تمیز شده باید آستر شود. بعد از این می توانیم بتونه کاری را انجام دهیم. روی این کار مقدماتی رنگ آمیزی ماشین به پایان می رسد و می توانیم نقاشی بدنه خودرو را شروع کنیم

پولیش

آخرین مرحله نقاشی خودرواست. پولیش فرآیندی است که با حرکات چرخشی با استفاده از خمیر پولیش مخصوص انجام می شود.

صافکاری و نقاشی

دو نوع رنگ خودکار وجود دارد: آب و حلال در حالی که هر دو نوع رنگ ممکن است در خودروها استفاده شود، تفاوت در ماده ای است که از آن ساخته شده اند. رنگ های حلال، رنگ های سنتی خودرو هستند که سال هاست مورد استفاده قرار می گیرند.

اکسیداسیون نوعی خوردگی است که زمانی اتفاق می افتد که مواد شیمیایی موجود در رنگ خودرو شکسته می شوند . با استفاده منظم و افزایش سن، رنگ خشک شده و محتوای روغن خود را از دست می دهد. گرما و اکسیژن این فرآیند را تسریع می کنند، به همین دلیل است که محدود کردن قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش یک اقدام پیشگیرانه مهم است.در مناطقی که گرمای هوا بسیار بالا است رنگ خودرو عموما به این دلیل از بین می رود و نیاز به نقاشی دوباره خودرو است اگر علت آسیب دیدگی رنگ خودرو اکسیداسیون باشد معمولا نیازی به صافکاری خودرو نیست مگر اینکه آسیب به بدنه ی خودرو هم نفوذ کرده باشد که عموما می توان با پولیش کاری این آسیب را رفع کرد.

صافکاری خودرو در زمان هایی که خودرو دچار آسیب شدید شده است اهمیت بیشتری پیدا می کند چرا که فرورفتگی های شدید درب خودرو و بدنه ی خودرو را تنها می توان با چکش کاری دقیق و استفاده از انواع روش های صافکاری خودرو به صورت دقیق رفع کرد در این مواقع پس از صافکاری خودرو با توجه به شدت آسیب وارد شده به نقاشی خودرو نیز نیاز است هر چند که رنگ اصلی خودرو تغییر میکند اما تنها راح حل رهایی از ظاهر فعلی خودرو و سر و سامان دادن به خودرو نقاشی مجدد خودرو است در این مواقع است که گفته می شود نقاشی خودرو امری اجتناب ناپذیر است. رنگ یورتان بادوام ترین رنگ خودکار است و همچنین در برابر تراشه مقاوم است – وقتی به درستی نگهداری شود، یک لایه رنگ یورتان بیشتر از اکثر رنگ های اکریلیک دوام می آورد. رنگ های اکریلیک معمولاً بر پایه آب هستند.

در سایر مواردی که آسیب بدنه ی خودرو در حد خراش های جزئی است تا حد امکان باید از نقاشی کردن مجدد خودرو جلوگیری کرد تا رنگ اصل خودرو تغییر پیدا نکند. برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان و رفع انواع آسیب های بدنه ی خودرو تیمی حرفه ای و کاربلد را در مرکز تهران مدرن گرد هم آورده ایم، این تیم متشکل از متخصص ترین افراد در امر صافکاری و نقاشی انواع خودرو های خارجی در ایران است.

صافکاری و نقاشی

تصادفات هر روز در جاده ها اتفاق می افتد. به لطف تکنسین های تعمیر تصادف، بسیاری از وسایل نقلیه درگیر در آن تصادفات تعمیر می شوند و می توانند مانند گذشته کار کنند. کسانی که از کار با دستان خود لذت می برند و به جزئیات توجه دارند، ممکن است علاقه مند به تبدیل شدن به یک تکنسین صافکاری باشند ، که ارتباط نزدیکی با تعمیر برخورد دارد. تکنسین های تهران مدرن خودروهای تعمیر شده را آماده و رنگ می کنند. آنها کمک می کنند تا اطمینان حاصل شود که نمای بیرونی خودرو مانند قبل از تصادف به نظر می رسد.

انواع رنگ خودرو

رنگ خودرو رنگی است که بر روی خودروها برای اهداف حفاظتی و تزئینی استفاده می شود. رنگ مینای پلی اورتان اکریلیک پایه آب در حال حاضر به دلایلی از جمله کاهش اثرات زیست محیطی رنگ، پرمصرف ترین رنگ است.رنگ اتومبیل مدرن در چندین لایه، با ضخامت کلی حدود ۱۰۰ میکرومتر (۰.۱ میلی متر) اعمال می شود. استفاده از رنگ نیازمند مراحل آماده سازی و پرایمر برای اطمینان از اجرای صحیح است. پس از اعمال رنگ پرایمر یک لایه پایه اعمال می شود. پس از این، ممکن است یک پوشش شفاف رنگ اعمال شود که یک پوشش براق و شفاف را تشکیل می دهد. لایه شفاف باید قادر به مقاومت در برابر نور UV باشد.
بخش های مختلف صافکاری و نقاشی خودرو :

بازرسی خودروها و قطعاتی که نیاز به رنگ دارند

خواندن برآوردها و مستندسازی تعمیرات

نگهداری از ابزار و تجهیزات نقاشی

اختلاط رنگها و پرایمرها با مشخصات دقیق

صاف کردن عیوب رنگ

تطبیق و ترکیب رنگ ها

رعایت استانداردهای کیفی برای به حداقل رساندن عیوب

آماده سازی خودرو برای صافکاری و نقاشی

در درجه ی اول باید توجه داشته باشید که صافکاری و نقاشی خودرو باید توسط افراد متخصص انجام شود تا به بهترین شکل ممکن جلو برود با توجه به اهمیتی که صافکاری و نقاشی خودرو در زیبایی و کارایی خودرو دارد ما در مرکز تهران مدرن مجموعه ای از بهترین افراد در امر صافکاری و نقاشی خودرو را برای انواع تعمیرات و صافکاری خودرو گرد هم آورده ایم.

روش صافکاری خودرو

جت های اسپری آب با فشار بالا به سمت بدنه هدایت می شوند. بدون پیش تصفیه مناسب، شکست زودرس سیستم پایان تقریباً تضمین می شود. پوشش فسفاته برای محافظت از بدن در برابر اثرات خوردگی ضروری است و سطح را برای E-Coat آماده می کند.بدنه در عملیات رنگ الکترو کت (ELPO/E-Coat) فرو می‌رود، سپس یک ولتاژ بالا اعمال می‌شود. بدنه به صورت کاتد و رنگ به صورت آند چسبیده به سطح بدن عمل می کند. این یک فرآیند نقاشی دوستدار محیط زیست است. در E-Coat که رنگ CED نیز نامیده می شود، استفاده تقریباً ۹۹.۹٪ است و مقاومت بالاتری در برابر پاشش نمک در مقایسه با سایر فرآیندهای رنگ آمیزی دارد.

صافکاری و نقاشی خودرو در حال حاضر نسبت به گذشته پیشرفت زیادی کرده است و اگر توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود می تواند بدون وارد شدن آسیب به خودرو انجام شود و پیش برود.

صافکاری و نقاشی ماشین خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

صافکاری بدون رنگ یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به وسیله تعمیرکاران و یا صافکاران خودرو انجام شود

تا بدین ترتیب صاحبان خودرو بتوانند با کمترین هزینه مشکلات موجود در خودرو را رفع کنند، که خوشبختانه تیم متخصص و حرفه ای تهران مدرن با انجام صافکاری بدون رنگ به راحتی می‌تواند تمام مشکلات و مواردی که در خودرو وجود دارد را به راحتی رفع نماید.

هدف از صافکاری و نقاشی خودرو این است که تمام بخش هایی که دچار مشکل شده‌اند را با کمترین هزینه بتوانند مثل روز اول کرد.

که در این میان هر چه تخصص صافکار و نقاش ماشین بیشتر باشد به همان میزان می‌تواند یک کار فوق العاده عالی و بدون نقص را به مشتریان تحویل داد.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که مرکز تعمیر تهران مدرن دارد این است که بحث صافکاری و نقاشی را به گونه‌ای با ظرافت و دقت انجام می‌دهد که هیچگونه مرزی بین نقاشی و صافکاری با بخش‌های دیگر خودرو وجود ندارد حتی از فاصله های دور و یا خیلی نزدیک و زیر نور خورشید به هیچ عنوان نمی توان تشخیص داد که بخش خاصی از خودرو صافکاری و نقاشی شده است.

در واقع رنگ بدون هیچ گونه تغییر بر روی خودرو اعمال می شود بدین ترتیب تمام افراد به راحتی می‌توانند هر گونه مشکل و یا نقصی که ممکن است در بخشی از خودروشان وجود آمده است را رفع نمایند.

همچنین از مهمترین ویژگی‌های بخش صافکاری و نقاشی ماشین در تعمیرگاه تهران مدرن این است که با مناسب ترین قیمت و در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت فوق العاده حرفه ای انجام می شود.

تفاوت بین صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ در چیست؟

وقتی که صافکاری بی رنگ صورت می‌گیرد در این حالت تعمیر کار و یا صافکار سعی بر این دارد تا سطح فرورفته و برآمده که در بخش‌های مختلف خودرو ممکن است وجود داشته باشد را با ظرافت و دقت بسیار بالا و با استفاده از ابزارهای خاص به صورت صاف و هموار در بیاورد.

در واقع هرچه دقت کار صافکار بیشتر باشد به همان میزان کار بی عیب و نقص و عالی انجام می شود

به هیچ عنوان مشکل و یا نقصی در کار ایجاد نمی‌شود بدین ترتیب دیگر افراد نگرانی در رابطه با صافکاری ماشین نخواهند داشت.

ولی وقتی که صافکاری با رنگ انجام می شود در این حالت با ایجاد یک زمینه از رنگ و پولیش بر روی بدنه خودرو نقاش سعی می کند تا مشکلاتی که در سطح خودرو وجود دارد را به گونه‌ای تعمیر نماید.

در واقع در این مدل باید با استفاده از رنگ و پولیش ناهمواری های به وجود آمده در سطح خودرو را از بین می برد.

مهمترین مواردی که در بحث صافکاری وجود دارد این است که هرچه با دقت و ظرافت بیشتری انجام شود در این حالت نتیجه به دست آمده فوق العاده عالی خواهد بود و به هیچ عنوان قابل تشخیص نخواهد بود.

تهران مدرن

بهترین صافکار و نقاش تهران

تهران مدرن جزو بهترین صافکاری ها و نقاشی های تهران می باشد که با داشتن تیم فوق العاده حرفه ای می تواند انواع خودروهای خارجی و ایرانی را که به گونه‌ای دچار مشکلاتی در بخش‌های مختلف شده اند و نیاز به نقاشی و یا صافکاری دارند را رفع کند.

مراجعه به این مرکز می تواند بهترین و مناسب ترین روش برای تعمیر فوق العاده حرفه ای و صافکاری و نقاشی به بهترین شکل ممکن باشد

صافکاری نقاشی ارزان

صافکاری نقاشی ارزان یکی از مهم‌ترین مواردی است که تمام مشتریان به آن توجه می کنند در واقع دو بحث کیفیت و قیمت موارد بسیار اساسی و مهم در بحث تعمیر خودرو می باشد و مجموعه‌ها و مراکزی که این مورد را مدنظر قرار داده اند می توانند رضایت مشتریان را به خود جلب کرده و مشتریان بسیار زیادی را به دست بیاورند.

که خوشبختانه تهران مدرن یکی از مجموعه های فوق العاده بینظیر و عالی در بحث تعمیر صافکاری و نقاشی انواع خودروها می باشد که با ارائه بهترین خدمات باعث شده است تا رضایت تمام مشتریان را جلب کند.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که دنبال یک محل ارزان و عالی برای صافکاری و نقاشی ماشین خود هستید در این حالت می توانید به مرکز تهران مراجعه نمایید.

چه خدماتی به وسیله تعمیرگاه تهران مدرن ارائه می گردد؟

تعمیرگاه تهران مدرن یک مجموعه بی نظیر و کامل است که تمام خدمات تعمیر اعم از صافکاری و نقاشی گرفته تا تعمیر موتور را به صورت کامل انجام می‌دهد.

تمام افرادی که نیازمند صافکاری کاپوت، صافکاری بدون رنگ، صافکاری با رنگ، دیلیتینگ خودرو، صافکاری و نقاشی و سایر موارد مربوط به صافکاری و نقاشی هستند به راحتی می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام خدمات ارائه شده به وسیله تعمیرگاه تهران مدرن می توانید به وب سایت این مجموعه بی نظیر مراجعه کرده و با دریافت مشاوره های آنلاین و یا دریافت نوبت از این مجموعه اقدام به تعمیر و یا صافکاری و نقاشی خودرو کنید.

صافکاری و نقاشی ماشین

صافکاری و نقاشی ماشین یکی از موارد بسیار مهم و حساسی می باشد که نیاز به تخصص و تبحر فوق‌العاده بالایی دارد و معمولاً صافکاری بدون رنگ مورد تایید مشتریان می باشد و به گونه‌ای باعث می‌شود تا از افت قیمت خودرو جلوگیری شود.

مخصوصاً این موضوع در خودروهای خارجی بسیار حساس و مهم می باشد و تنها موردی که باعث می گردد تا رفع بخش های آسیب دیده یا فرورفتگی خودرو به بهترین شکل ممکن انجام گردد تخصص و تبحر صافکار و همچنین استفاده از دستگاههای پیشرفته و بروز است.

پس تمامی کسانی که به دنبال افراد متخصص و حرفه ای برای صافکاری کاپوت و صافکاری بخش دوبله خودرو و یا صافکاری و نقاشی تمام بخش‌های خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و بدون بروز مشکل در رنگ خودرو هستند باید نهایت دقت را در انتخاب محل تعمیر و رفع مشکل خودرو داشته باشند.

در واقع بیش از ۹۰ درصد نتیجه به دست آمده به تخصص و ظرافت کار فرد صافکار و نقاش بستگی دارد پس می توان به این نتیجه رسید که محل تعمیر تهران مدرن تنها گزینه مطمئن و معتبر برای رفع مشکل مشکلات سطح خودرو و رفع فرورفتگی ها در بخشهای مختلف خودرو می باشد.

مراحل صافکاری و نقاشی ماشین

بحث صافکاری و نقاشی یکی از موارد مهمی است که ممکن است برای تمام افراد روزی نیاز باشد چون بروز حادثه و ایجاد سیب در سطح خودرو یکی از موارد بسیار عادی است که ممکن است برای هر فردی در هر شرایطی اتفاق بیافتد.

مثلا نیاز به رفع مشکل خودرو در بخش هایی مانند سپر، کاپوت، گلگیر ها، سقف خودرو، کف صندوق و بخش‌های دیگر ممکن است مشکلاتی ایجاد شود که نیاز به تعمیر داشته باشد.

که در حالت کلی تمام صافکارها ابتدا سعی می‌کنند بدون وارد شدن آسیب به رنگ خودرو، بخش‌های فرو رفته خودرو را رفع نمایند که معمولاً در زمان‌های گذشته استفاده از ابزارهایی مانند انواع چکش ها و روش های سنتی برای این کار استفاده می‌شد.

و اکثراً امروزه نیز در محل هایی که به صورت سنتی خدمات ارائه می دهند همچنان از این متد ها استفاده می شود.

ولی در مراکز معتبر و بروز که به صورت فوق العاده حرفه ای و مطمئن خدمات ارائه می دهند سبک کار متفاوت تر است.

مخصوصا در بحث تعمیر خودروهای خارجی چنین مواردی بسار حائز اهمیت است.

چون معمولا از دستگاه‌های پیشرفته ای برای رفع مشکلات ظاهری خودرو و برای صافکاری خودرو استفاده می‌شود که می‌توان گفت استفاده از این دستگاه ها و تجهیزات باعث شده است تا دقت و ظرافت کار فوق‌العاده افزایش پیدا کند و همچنین می‌توان در سریعترین زمان ممکن و بدون بروز هیچ گونه مشکلی در رنگ خودرو بخش های آسیب دیده خود را تعمیر کرد.

لازم به ذکر است که با وجود هرگونه تجهیزات بروز و پیشرفته باز هم در بیشتر از ۸۰ درصد مواقع تخصص و تبحر فرد صافکار است که باعث می شود تا شما نتیجه فوق العاده عالی را کسب نمایید.

مهمترین مورد دیگری که باعث می‌شود تا صافکاری به بهترین شکل ممکن انجام شود انجام مراحل به صورت مرحله‌ای و حرفه ای می باشد.

که خوشبختانه با وجود مراکز تخصصی حرفه‌ای مانند مرکز تعمیر تهران مدرن بحث صافکاری خودرو ها به بهترین شکل ممکن و به وسیله افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب انجام می گردد.

در واقع بدین دلیل میباشد که همیشه نتیجه کار به دست آمده در این مرکز فوق العاده عالی بوده و به گونه ای صافکاری یا نقاشی انجام شده قابل تشخیص نیست.

اگر شما هم صاحب خودرو خارجی هستید و به افراد مجرب و حرفه ای برای صافکاری و نقاشی ماشین نیاز دارید تنها در صورت مراجعه به مرکز تعمیر تهران مدرن می توانید نتایج خوبی و رضایت بخشی را کسب کنید.

نکات مهم در رابطه با صافکاری و نقاشی خودروهای خارجی

هنگام رفع مشکلات ظاهر خودروهای خارجی ابتدا باید از صافکاری بدون رنگ استفاده شود تا کاهش قیمت خودرو به حداقل برسد.
ظرافت و دقت کار در بحث صافکاری خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس می باشد و تنها تخصص و تبحر فرد صافکار و نقاش تضمین‌کننده رفع مشکل به بهترین شکل ممکن می باشد.
اگر مشکل به وجود آمده در ظاهر خودرو به حدی عمیق باشد که نیاز به نقاشی داشته باشد در این حالت باید بحث تشخیص رنگ خودرو با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام شود تا به هیچ عنوان مرزی بین قسمت نقاشی شده و رنگ اصلی خودرو وجود نداشته باشد که در این حالت تشخیص نقاشی انجام شده به دشواری انجام می‌شود و نتیجه کار فوق العاده عالی می گردد.
بحث قرینه در انجام صافکاری و نقاشی بسیار مهم است مثلاً فاصله بین لبه ها با گلگیر ها و… بسیار مهم است و تنها افراد متخصص و حرفه ای که در مرکز تعمیر تهران مدرن خدمات ارائه می دهند تمام موارد مهم را مد نظر قرار می دهند تا بتوانند بهترین نتیجه را از صافکاری و نقاشی ماشین کسب کنند.

صافکاری و نقاشی ماشین های خارجی با کیفیت فوق العاده بالا

صافکاری ماشین به دو صورت با رنگ و بی رنگ انجام می شود و در صورتی که مشکل به وجود آمده به حدی زیاد باشد و با استفاده از دستگاه ابزارهای خاص امکان برطرف کردن وجود نداشته باشد.

در این حالت نیاز به نقاشی نیز می‌شود و هر دو این مورد در خودروهای خارجی بسیار مهم و حساس بوده و به گونه ای یک امر حیاتی است.

به همین دلیل است که همیشه صاحبان خودرو های خارجی در صورت بروز تصادف تمام تلاش خود را می‌کنند تا یک مرکز مطمئن را برای رفع مشکلات خودرو پیدا کنند.

که متاسفانه در اکثر مواقع مشاهده می‌شود افراد سودجو هزینه‌های بسیار گزافی را برای صافکاری و نقاشی از صاحبان خودرو دریافت می‌کنند.

در صورتی که اگر شما به مجموعه مطمئن و معتبر که خدمات را همراه با گارانتی ارائه می‌دهند مراجعه کنید در این حالت دیگر نیازی نیست تا هزینه‌های زیادی را در رابطه با رفع مشکلات ظاهری خودرو پرداخت نمایید مثلا مرکز تعمیر تهران مدرن یکی از مراکز فوق العاده حرفه ای و مجهز در تهران می باشد که تمام خدمات مربوط به رفع مشکلات ظاهری و فنی خودرو به صورت فوق العاده حرفه ای و به وسیله افراد مجرب و دوره دیده ارائه می گردد.

بدین ترتیب شما هم میتوانید از کیفیت خدمات ارائه شده مطمئن باشید و به هیچ عنوان هم دیگر نگرانی در رابطه با هزینه خدمات ارائه شده نخواهید داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو وقت از مرکز تعمیر تهران مدرن می توانید به وب سایت تهران مدرن مراجعه کرده و از خدمات فوق العاده عالی این مجموعه بهره مند شوید.

تمام خدمات ارائه شده در این مرکز به صورت فوق‌العاده حرفه ای بوده و جزو بهترین مراکز تعمیر خودرو در ایران می باشد.

درباره صافکاری و نقاشی خودرو بیشتر بدانید

نکته ی بسیار مهمی که تمام رانندگان خودرو باید به آن توجه کنند این است که در هنگام بروز تصادف به هیچ عنوان عجله نکرده و خودروی خود را به یک تعمیرکار مبتدی نشان ندهید، توجه کنید شاید شما بتوانید صافکار و نقاشی را پیدا کنید که با قیمت بسیار پایین خدمات ماشین شما را انجام دهد، اما ممکن است بعد از انجام این خدمات خودروی شما به لحاظ قیمت به شدت افت کند و ضرر های سنگینی به شما وارد شود، چراکه نحوه صافکاری و نقاشی باید به گونه ای باشد که تغیرات بسیار زیاد و فاحشی در خودروی شما به وجود نیاورد.

اولا سعی کنید خودروی خود را نزد صافکاری ببرید که تا حد امکان خودروی شما را بدون رنگ صافکاری کند چراکه در این صورت قیمت خودروی شما افت نخواهد کرد، همچنین سعی کنید خودروی خود را نزد کسی نبرید که در همان ابتدای کار بخواهد قطعه خودرو شما را تعویض کنید، چرا که تعویض قطعات باعث افت قیمت بسیار زیادی در وسیله نقلیه خواهد شد.

صافکار خوب کسی است که با بهترین کیفیت و بدون تعویض قطعه خودروی شما را تعمیر کند و تا حد ممکن کار را به رنگ کردن نیز نکشاند و سعی کند خودرو را بدون رنگ تعمیر کند.

حالا اگر کار خودروی شما به رنگ کردن کشیده شد کاری که باید در ابتدا انجام دهید این است که نزد یک کارشناس رنگ حرفه ای بروید، چراکه اگر کوچکترین اشتباهی در تعیین و تشخیص رنگ شما پیش آید دیگر هیچ وقت خودروی شما مثل سابق نخواهد شد، چراکه قسمتی که رنگ شده با دیگر قسمت های ماشین تغییر می کند.

پس حتما یک کارشناس بسیار ماهر پیدا کنید تا رنگ خودروی شما را به خوبی تعیین کند و دقیقا رنگ خودروی شما را بتواند بسازد. بعد از این کار باید یک نقاش بسیار حرفه ای نیز پیدا کنید چراکه در غیر این صورت رنگ خودروی شما به خوبی تنظیم نمی شود.

نقاش حرفه ای باید رنگ را با دقت بسیار زیاد بر بدنه ماشین وارد کند به طوری که وقتی کسی نگاه می کند هیچگاه تشخیص ندهد که خودروی شما زمانی رنگ خورده است.

حال اگر تمام این نکات را نیز می دانید اما در پیدا کردن یک مرکز بسیار حرفه ای برای صافکاری و نقاشی تردید دارید، ما به شما تعمیرگاه تخصصی تهران مدرن را معرفی می کنیم، این تعمیرگاه با کادر بسیار حرفه ای و مجربی که دارد امکان صافکاری و نقاشی هر خودرویی را دارند و شما عزیزان نیز می توانید با خیالی آسوده خودروی خود را نزد این تعمیرگاه تخصصی ببرید و با بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

صافکاری و نقاشی ارزان با کیفیت فوق العاده بالا به ندرت انجام می شود در واقع اکثر مراکزی که صافکاری و نقاشی ماشین ها را با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با کیفیت فوق العاده بالا انجام می دهند بسیار محدود است و به ندرت می شود محلی خاص را پیدا کرد که خدمات فوق العاده عالی را با قیمت بسیار مناسب ارائه دهد.

مخصوصا پیدا کردن مراکزی که بتوان صافکاری بدون رنگ را با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و به وسیله حرفه ای ترین افراد دریافت نمود بسیار دشوار است در واقع امروزه برطرف کردن مشکلات به وجود آمده در بدنه خودروها بسیار حائز اهمیت است مخصوصا اگر صاحب خودرو خارجی هستید در این دو حالت کوچکترین مشکلی در قسمت بدنه می تواند زیبایی ظاهری خود را فوق العاده تحت تاثیر قرار می دهد به همین دلیل هیچ وقت صاحبان خودرو ها نمی خواهند تا هیچ گونه مشکلی در بدنه خودرو وجود داشته باشد

به همین دلیل همیشه مجبور هستند تا هزینه های بسیار زیادی را به افرادی که خدمات هرچند آنچنان خوبی هم ارائه نمی دهد پرداخت کنند

همیشه تمام افراد با هر نوع مدل خودرو خارجی تمام تلاش خود را می‌کند که بتواند بهترین محل را جهت صافکاری و نقاشی خودرو پیدا کند که خوشبختانه دیگر تمام نگرانی ها در رابطه با کیفیت صافکاری و نقاشی و همچنین هزینه این خدمات به صورت کامل برطرف شده است در واقع مجموعه تعمیر تهران مدرن خدمات خاصی که به مشتریان ارائه می دهد و از صافکاری و نقاشی خودرو های خارجی می باشد که با استفاده از پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها انجام می‌شود

در واقع دو مورد بسیاراساس و احساسی که سبب می گردد تا نتیجه کار فوق‌العاده عالی ایجاد شود به تخصص و تبحر فرد صافکار و همچنین نوع تجهیزات و دستگاه هایی است که استفاده می گردد.

که خوشبختانه وجود مرکز تعمیر تهران مدرن باعث شده است تا امکان رفع تمام مشکلات به وجود آمده در بدنه خودرو با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات را به بهترین شکل ممکن انجام شود که خوشبختانه هزینه تمام خدمات ارائه شده در این مجموعه بسیار مناسب بوده و به هیچ عنوان نباید افراد نگرانی در رابطه با این مورد داشته باشند.

و با مدنظر قرار دادن این موردی که امکان جلوگیری از بروز تصادفات غیرقابل محال است و با توجه به اینکه روز به روز به تعداد ماشینها در تمام شهرها مخصوصاً شهرهای بزرگ مثل تهران افزوده می‌شود پس از بروز تصادف و یا ایجاد مشکل در ظاهر خودرویی که از عادی ترین اتفاق هایی است که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد و مخصوصا اگر این اتفاق برای خودروهای خارجی بیفتد در این حالت بسیار ناخوشایند بوده و می تواند هم خود را از لحاظ زیبایی تحت تاثیر قرار دهد و هم قیمت خودرو را فوق‌العاده کاهش بدهد از به گونه‌ای تمام صاحبان خودروهای خارجی به محل تعمیر مناسب نیاز دارند تا بتوانند بهترین خدمات را دریافت کنند.

صافکاری و نقاشی خودرو

در هنگام طراحی خودرو یکی از مواردی که همواره توسط برند های مختلف مورد توجه قرار دارد طراحی بدنه ی خودرو به بهترین شکل ممکن است در کنار طراحی بدنه ی مناسب باید از آلیاژی در بدنه ی خودرو استفاده شود که در زمان بروز آسیب حداقل فشار به سرنشیان و اجزای داخلی خودرو وارد شود. با این حال در بسیاری از موارد خودرو های لوکس هم در اثر بروز حادثه دچار آسیب می شوند این آسیب ها با توجه به شدت حادثه متفاوت هستند، و به انواع مختلفی از تعمیرات و صافکاری برای رفع مشکلات ایجاد شده نیاز است.

به طور کلی برای رفع انواع مشکلات ایجاد شده در درب ها و بدنه ی اصلی خودرو از صافکاری و نقاشی خودرو استفاده می شود. صافکاری و نقاشی خودرو با توجه به نوع خودرو و آلیاژی که در ساخت خودرو به کار برده می شود متفاوت است اما به طور کلی صافکاری در خودرو به دو نوع صافکاری با رنگ و صافکاری بدون رنگ تقسیم می شود. در ارتباط با خودرو های خارجی برای جلوگیری از کاهش قیمت و از بین رفتن رنگ اصلی و یونیک کارخانه بهتر است که تا جای ممکن از صافکاری بدون رنگ استفاده شود. در حال حاضر در مراکز معتبر از دستگاه های مختلفی استفاده می شود که می توان تا جای ممکن صافکاری خودرو های خارجی را به صورت بدون رنگ انجام داد ما در مرکز تهران مدرن برای جلوگیری از وارد شدن آسیب به بدنه ی خودرو در کنار استفاده از تکنسین های متخصص از مجموعه ای کامل از دستگاه ها و ابزار های به روز و مدرن برای صافکاری و نقاشی خودرو استفاده می کنیم. تمامی خدمات در مرکز تهران مدرن با ضمانت ارائه می شوند.

زمانی که آسیب به بدنه ی خودرو وارد می شود این آسیب به صورت رنگ رفتگی و یا موج افتادن و خراش بر روی بدنه ی خودرو ایجاد می شود و کاملا بر روی ظاهر خودرو مشخص است.برای از بین بردن آسیب بدنه ی خودرو و برگشت خودرو به حالت اولیه باید برای صافکاری و نقاشی خودرو اقدام کنید. به هر میزان که صافکار مهارت و دانش بالاتری داشته باشد و حرفه ای تر باشد می تواند اثرات ناشی از تصادف را به بهترین شکل ممکن رفع کند به گونه ای که پس از ترمیم اثری از آسیب ایجاد شده بر روی بدنه باقی نمی ماند.

چه زمانی از صافکاری خودرو استفاده می شود؟

ترمیمی خراش و آسیب وارد شده به بدنه ی خودرو

ترمیم رنگ خودرو و پولیش بدنه ی خودرو

تعمیر آسیب های ناشی از تصادف بر روی بدنه ی خودرو

رفع فرورفتگی بدنه ی خودرو و بازگشت خودرو به حالت اولیه

خدمات مرتبط با صافکاری و نقاشی خودرو عبارتند از:

شاسی کشی و زیر بندی بدنه ی خودرو

رگلاژ درب های خودرو

ترمیم رنگ خودرو، نقاشی اتومبیل، قلم گیری و پولیش بدنه ی خودرو پس از انجام صافکاری خودرو

صافکاری گلگیر، رکاب، کاپوت و درب خودرو

با توجه به این نکته که بدنه ی خودرو از بخش های مختلفی تشکیل شده است صافکاری و نقاشی هر کدام از این لخش ها به تخصص جداگانه ای نیاز دارد.

خوشبختانه دیگر با وجود مرکزتعمیرات تهران مدرن تمام نگرانی ها در رابطه با رفع مشکلات به وجود آمده در ظاهر خود را به صورت کامل برطرف شده است بدین ترتیب تمام افرادی که صاحب خودروهای خارجی هستند و می‌خواهند تمام مشکلات به وجود آمده در بدنه خودشان به بهترین نحو ممکن برطرف کرد به راحتی می‌توانند به مرکز تعمیر تهران مدرن مراجعه کرده و در سریعترین زمان ممکن تمام مشکلات به وجود آمده در خودرو را برطرف نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست