تعمیرگاه تخصصی ماکسیما و هزینه تعمیر موتور و گیربکس اتومات

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. مجله تعمیرگاه
  4. chevron_right
  5. تعمیرگاه تخصصی ماکسیما و هزینه تعمیر موتور و گیربکس اتومات

تعمیرگاه تخصصی ماکسیما و هزینه تعمیر ان

نیسان ماکسیما یکی از خودروهای پرطرفداری است که سال‌های زیادی است از خط تولید برداشته شده است. به همین دلیل یافتن یک تعمیرکار مطمئن و متخصص که به خوبی از ایرادهای آن سردر بیاورد بسیار مشکل است. گیربکس و موتور دو بخش مهم در هر خودرویی هستند که خرابی آن‌ها در ماکسیما رواج دارد. به همین دلیل در این صفحه از خدمات آنلاین استاده به معرفی معتبرترین تعمیرگاه ماکسیما و بررسی برخی اشکالات رایج آن‌ها و هزینه‌های هریک را بررسی خواهیم کرد.

تعمیرگاه مجاز نیسان ماکسیما

برای انجام تعمیرات تخصصی هنگام بروز مشکل قطعا نیازمند یک تعمیرگاه ماشین ماکسیما درجه یک میباشید که با خیالی آسوده بتوانید خودرو خود را به آنجا بسپارید. نیسان ماکسیما محصول شرکت پارس‌خودرو بوده است پس میتوانید برای تعمیر آن‌ها به تعمیرگاه‌تهران مدرن مراجعه کنید و علاوه بر آن‌ها تعمیرگاه‌ تهران مدرن در شرق تهران در سطح شهر نیز معمولا دارای تخصص کافی در این زمینه را دارند.

تعمیر موتور ماکسیما

تعمیر گیربکس ماکسیما

خودروی ماکسیما با دو نوع گیربکس اتومات و دستی در بازار عرضه شده بود که برای تعمیر گیربکس ماکسیما هر مدل باید زیر نظر متخصص مربوطه انجام شود و کاملا با هم تفاوت دارند. توجه داشته باشید که اگر هیچ تخصصی در این زمینه ندارید به هیچ عنوان دست به کار نشوید زیرا قطعا آسیب‌های جبران ناپذیری به بار خواهد آمد. جهت تعمیر خودرو مگان، ساندرو، ال نود و … می‌توانید ار خدمات تعمیرگاه تهران مدرن معرفی شده در استاده بهره گیرید.
تعمیر گیربکس اتوماتیک ماکسیما کار هرکسی نیست پس برای ماکسیماداران یک مشکل بوده است. مشکلات این گیربکس احتمال دارد ناشی از اشکال در روغن گیربکس از جمله خراب شدن روغن، کم بودن یا نشتی دادن آن، اشکال در قطعات یا سیستم کلاچ خودرو باشد. در حالتی که گیربکس اتوماتیک نیسان ماکسیما سالم است و ایرادی ندارد، چراغ گیربکس چند ثانیه پس از استارت خاموش می‌شود. اما در موارد وجود مشکل 10 بار پشت سر هم چشمک میزند.

تهران مدرن

تعمیر گیربکس معمولی

اشکال در گیربکس معمولی معمولا به صورت صدا دادن گیربکس نشان داده می‌شود. این صداها زمان تعویض دنده بیشتر شده و معمولا در یکی از دنده‌های سبک یا سنگین ایجاد می‌شوند. علاوه بر آن ممکن است مشکل دسته دنده باعث شود که دنده به خوبی جا نرفته و برای جا زدن آن قدرت زیادی لازم باشد. به علاوه پرش دنده از هر حالت به حالت خلاص نیز یکی دیگر از اشکالات رایج در گیربکس دستی ماکسیما است. هریک از این اشکالات ممکن است به دلیل خراب شدن کلاچ خودرو، قطعی سیم کلاچ، اشکال در دسته دنده یا دیگر قطعات ایجاد شود.

تعمیر موتور ماکسیما

موتور مهم‌ترین بخش در هر خودرویی است و ازآنجایی‌که با اکثر بخش‌های خودرو در ارتباط است خرابی هر بخش می‌تواند روی عملکرد آن تاثیر گذاشته و نهایتا منجر به خرابی موتور شود. به همین دلیل با کارهایی نظیر تعویض به موقع روغن و فیلتر روغن، کنترل آب رادیاتور و سطح روغن، تعمیر و سرویس فن خودرو و… می‌توان از بروز مشکل در آن جلوگیری کرد.

در صورتی که نیاز به تعمیر موتور ماکسیما پیدا کرده باشید، چراغ‌های هشداردهنده خودرو روشن خواهند شد. اگر در سیستم خنک‌کننده موتور اشکالی وجود داشته باشد آمپر آب افت خواهد کرد یا موتور جوش می‌آورد. البته پیش از به‌وجود آمدن این مشکلات خودتان باید حواستان را جمع کرده و هربار سطح آب را کنترل کنید. نشتی روغن یا روغن‌سوزی نیز از دیگر اشکالات رایج در موتور ماکسیما است.

توجه کنید که عدم توجه به هریک از علائم می‌تواند در نهایت منجر به سوختن موتور و نیاز به تعویض کامل آن شده و هزینه‌های بسیار بالایی را روی دست شما بگذارد اما زمانی که به این مشکل برخوردید سعی کنید به بهترین تعمیرگاه ماکسیما مراجعه کنید تا درنهایت رضایت کامل داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست